Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez nagyon gáz lenne? (szőrös...

Ez nagyon gáz lenne? (szőrös lábbal suliba menni)

Figyelt kérdés

Hát leborotváltam mert vészhelyzet volt de már "növesztem hogy le lehessen gyantázni de méf nem elég hosszú.

Ciki lenne így elmenni suliba? (Rövidgatyába szeretnék menni...)

Vagy inink.borotválj le es majd megnő?

Nem látszik annira de engem zavar....félek hogy mindenki ezt nézné..14L



2016. jún. 1. 20:45
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ha téged zavar, akkor borotváld le.
2016. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha rövidgatyába mész akkor az eléggé látszik, jobb ha leborotválod
2016. jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondjuk felnőtt fejjel, hogy nem ciki, menjél csak, de a suliban a 14 évesek halálra cikiznek vele, akkor mit értél a tanácsunkkal?

Vagy ha el is mész, senki nem szól érte (amit 14 évesek között elképzelhetetlennek tartok, hiszen akkor fel se merülne ez a kérdés), akkor is téged zavarni fog és egész nap kellemetlenül fogod érezni magad.


Borotváld le és nyugi lesz, vagy vegyél vékony anyagú hosszú nadrágot.

2016. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha rosszul érzed magad, borotváld le, pláne ha vastag fekete szőrszálak vannak. Az sajnos láthatóbb mint a szőke, vékony szálak.
2016. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm,akkor leborotválom

Úgyis visszanő:D :S

2016. jún. 1. 21:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is szőrös,pont emiatt. Hát,beszóltak páran.
2016. jún. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sztem ezt a gyantázásos dolgot ősszel érdemes elkezdeni. Van idő, hogy kinőjön, és következő nyárra remélhetőleg eléggé kiritkul ahhoz, hogy egy harisnyá át ne látszódjon.
2016. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
n*
2016. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
borotváld le inkább 1 női láb úgy szép ha szőrtelen és sima De ajánlom hogy vegyél VITT Szőrtelenítő krémet a legközelebbi Rossmann üzletben
2016. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!