Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolival kapcsolatban kérdések?

Szolival kapcsolatban kérdések?

Figyelt kérdés

Csoki csöves szoliba jártam régen es ugyanoda fogok ujra csupán egy hónap erejéig feltéve ha szerintetek is megéri

Esküvőre vagyunk hivatalosak amúgy gyorsan barnulok napon de nem igazán süt a nap mostanában ...

Ha heti kétszer 8-10 percre elmegyek június 24 ig akkor lesz valami színek ugye ? Esetleg egyszer marad ki egy heten egy alkalom akkor 12 percre mennék..

Szerintetek ?


2016. jún. 2. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:
igen fog addig látszani,nem is muszály annyiszor elmenned hamarabb is meg fog látszani.És egy tipp hogy ha gondolod radírozd le előtte a bőröd.Én szoktam heti egyszer egy finomabb radírral radírozni,és azt vettem észere hogy jobban barnulok.A szolis lány azt mondta hogy ez azért van mert az elhalt hámsejteket,le radírozom,és így friss bőrt napoztatom.
2016. jún. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, süt a nap kint, de ha felhős az ég akkor is lehet barnulni kint, szóval több értelme van kimenni napozni. Szebb színt ad mint a szoli és tartósabb is.
2016. jún. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet elso

Második tudom es igazad is van ezért nem szolizom régóta

Felénk egy hete nincs napsütés max ilyen 5-10 percig....mire húzok bikinis mar el is bújik a nap..:/ meg méhészkedunk es a nappalaim néha össze vissza vannak

2016. jún. 2. 10:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne járj szoliba!

Múlt héten találkoztam egy régi osztálytársammal (már 16 évesen is szoliba járt), most 24 éves és olyan a bőre, mint az olajban sült halé!

Nagyon meglátszott rajta a sok szoli.

2016. jún. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó

Életemben 10 szer ha voltam , az bőven kevés ahhoz h a borom annyira megbánja :) most is csak par alkalom lenne es nem rendszeres :) de köszönöm amúgy tisztában vagyok elé h mivel jár hosszútávon

2016. jún. 3. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!