Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrösebb vagyok nő létemre a...

Szőrösebb vagyok nő létemre a kelleténél. Ti hol/hogyan tesztek ellene?

Figyelt kérdés

Sajnos genetika.. szinte nincs olyan testrészem, a talpamon és a tenyeremen kivül ahol nincs szőr. kéz és a láb nem is zavarna, de a hátam, a mellem közötti rész, a hasam is bizony azok...

Kezem lábam borotválom, hátam, hasam, gyantázni szoktam, több kevesebb sikerrel. Akik hasonló "beállítottságúak": ti hogyan oldjátok meg ezt a problémát? Strandon pl nem érzitek kellementlenül magatokatat?



2016. máj. 7. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Voltál már hormonvizsgálaton? Sokan ilyen panaszokkal valamilyen hormonális problémával küzdenek.
2016. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen. Normalis azt mondta a doki.

Sajnos van ez a tipus is nem kell mindig evvel kezdeni.

2016. máj. 7. 14:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Jólvan, bocsánat, segítő szándékkal írtam ezt a gondolatot... Ennyi erővel te is kiírhattad volna a kérdésedben, hogy már beszéltél orvossal és nincs a háttérben semmilyen probléma...
2016. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
De nem kéne kiírnia. Csak mert sokan azt hiszik, hogy csak szőrtelen nők léteznek, mert a neten az van, nem lesz mindenki hormonbeteg.
2016. máj. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szőrös mindenhol. Többnyire borotválok mindent.
2016. máj. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Télen, vagy amikor nem mész olyan helyre, ahol láthatják, akkor ne foglalkozz vele különösen. Elég pl. strandolás előtt szőrteleníteni.

Strandra pedig felvehetsz egyrészest is, az többet takar, és az alakodat, nőiességed ugyanakkor visszaadja. :)

2016. máj. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!