Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon érzékeny a hónaljam....

Nagyon érzékeny a hónaljam. Mivel szőrtelenítsem?

Figyelt kérdés

Elég érzékeny bőröm van,főleg a hónaljamnál. A borotvától teljesen kipattog,pedig rendesen csinálom szappannal,és utána rögtön bekenem. A lábamnak semmi baja tőle,azt epilálni is tudom.De itt azt nem bírnám.Egyszer kipróbáltam,és teljesen kisebesedett tőle.

Van valami krém ami hatásos?Vagy valami jó ötlet?

(A végleges szőrtelenítésre való lézeres cuccot nem használhatom még, csak 16 vagyok és sose vennének olyat)



2016. ápr. 29. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális ha kipattog, akkor sem kellene ha érzékeny a bőröd. Valamit nem jól csinálsz.

1. alaposan megtisztítod a bőröd, hogy ne legyen dezodor, stb rajta.

2. felkened a borotvagélt. nem szappant, mert az szárít és nem puhítja a szőrt mint a gél.

3. kb 3 húzással, éles, jó fajta borotvával leszeded a szőrt. minden húzás után lemosod a borotvát.

4. bekened fertőtlenítővel, pl aloe vagy after shave


Hát... kb ennyi, nincs a borotvánál kíméletesebb szőrtelenítő módszer. 3. ponthoz még hozzátenném, hogy azért írtam 3 lehúzást, mert ha túl sokszor csinálod az felsértheti a vékony bőrt, szóval jobb a kevesebb.

És ne várd meg sose hogy hosszúra kinőjön a szőr.

2016. ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,ez a gél jó ötlet:)
2016. ápr. 29. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!