Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha a sok vasalás...

Mit csináljak ha a sok vasalás tönkreteszi a hajamat? Kénytelen vagyok vasalni.

Figyelt kérdés

Hullámos hajam van, de nagyon rondán hullámos, olyan, mintha sose láttam volna fésűt, és most szöktem volna meg a zártosztályról, ezért sajnos muszáj vasalnom minden nap, kivéve ha otthon vagyok.

A sok vasalástól annyira száraz, hogy hiába rakok rá bármilyen hajbalzsamot, hajpakolást, hajolajat, nem használ semmi. Hiába vágatom le, egy hónap múlva ugyanolyan száraz lesz.

Mit tehetnék? Nyilván az, hogy ne vasaljam nem opció.



2016. ápr. 12. 13:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A keratinos hajfeltöltés fodrásznál nem ugyanaz, mint a keratinos pakolásod otthon :D
2016. ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Probald meg vizesen befonni es hagyd hogy magatol szepen megszaradjon. Ugy nem csunya hullamos lesz hanem rendezett :)
2016. ápr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanez nálam is a helyzet. A szárazságon a syoss sampon és a rendszeres balzsamozás segített.

A tartós hajegyenesítést egyszer próbáltam. Megmostam és utána újra wc kefe fejem lett...

2016. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A sampon és a hajszárító is szárítja a hajat. A hővédők elv. nem használnak semmit. Sőt, azt is olvastam már, hogy csak rosszabb ha befújod vele a hajad mintha nem raknál rá semmit. Az én hajam is irtó száraz, régen én is sokat vasaltam. Próbáld meg hajcsavaróval becsavarni. Van olyan, amibe éjszaka kényelmesen lehet aludni.

A legjobb amit tehetsz szerintem az, ha ricinus olajjal bekened, befóliázod és úgy alszol éjszaka. Puha, könnyen kezelhető lesz tőle a hajad. Nekem nagyon sokat használ. (És gyorsabban is nő tőle a hajam.) Hajmosás után pedig kend be a hajad végét argán olajjal. (A tetejét ne, mert úgy hamarabb zsírosodik.)

Remélem tudtam segíteni. 😊

2016. ápr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 12. 17:28
 16/17 anonim ***** válasza:
Esetleg használj göndör/hullámos hajra való hajformázó habot. Nekem sokat segít.
2016. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Csökkentsd 2 vel a heti hajvasalasok számat aztán 3 mal

Fokozatosan es Kosd fel inkább most legyen ez de ne hulljon ki a hajad ... Nem lehet vissza csinálni ha tönkre teszed ennyire! Nekem két alkalommal volt tartós hajrgyenesitesem de 2 szorra mar nem tetszett zsíros lett a hajam tőle de próbáld ki 2-3 hónapig nem kell vasalnod

2016. ápr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!