Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha a sok vasalás...

Mit csináljak ha a sok vasalás tönkreteszi a hajamat? Kénytelen vagyok vasalni.

Figyelt kérdés

Hullámos hajam van, de nagyon rondán hullámos, olyan, mintha sose láttam volna fésűt, és most szöktem volna meg a zártosztályról, ezért sajnos muszáj vasalnom minden nap, kivéve ha otthon vagyok.

A sok vasalástól annyira száraz, hogy hiába rakok rá bármilyen hajbalzsamot, hajpakolást, hajolajat, nem használ semmi. Hiába vágatom le, egy hónap múlva ugyanolyan száraz lesz.

Mit tehetnék? Nyilván az, hogy ne vasaljam nem opció.



2016. ápr. 12. 13:02
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Hővédőt is használok.
2016. ápr. 12. 13:04
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az a megoldás sajnos. Vagy legalább kevesebbet vasald. Kösd össze , tűzd fel,ha lógva nem tetszik.
2016. ápr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Én teljesen odavagyok a göndör hajért, nem láttam még csúnyát soha. Ja és persze szögegyenes hajam van. A helyedben inkább kitalálnék valamit arra, hogy szebben álljanak a fürtjeid és maradnék a göndörnél, biztosan erre is vannak jó készítmények. A hajvasalástól mindenképpen, az lesz amit leírtál, túl meleg, mindennap kínzod vele a hajad, egy idő után egyenesen is szörnyen fog állni a hajad. Úgyhogy szerintem jobb megbarátkozni az adottságainkkal. Én is be akartam daueroltatni, de rájöttem, h hülyeség, csak tönkretenném a hajam vele.
2016. ápr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Kénytelen vagy elviselni akkor hogy a végén hajad sem lesz, csak csomókban szétégett szénakazal. Nincs olyan hogy vasalni kell, sose kellett, nem is olyan régen még nem volt hajvasaló sem, és mégis szép haja volt a nőknek, sőt, szebb mint most. A hullámos hajat meg lehet tanulni kezelni, és sokkal szebb lenne mint vasalva. Ha nem értesz hozzá akkor kérdezd a fodrászt mikor nála jársz, hogy mit kenj rá, hogy szárítsd be hogy szép legyen hullámosan is, ne kóchullámos. Meg lehet csinálni simán...

A vasaló hőjétől semmi nem védi meg a hajat, szóval mindenképp tönkreteszi, egyre rosszabb lesz csak. Azzal muszáj leállni ha szép hajat akarsz.

2016. ápr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Higgyétek el, hogy borzalmasan néz ki.

Több fodrásznál is megfordultam már, az összes csak a hajvasalót ajánlotta, és semmilyen formára nem vágják le, mert azt mondták nem tudnék mit kezdeni vele.

2016. ápr. 12. 13:20
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
Akkor vasald, vegyél márkás hővédőket és bőségesen használd.
2016. ápr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Akkor érdemes még több fodrászhoz elmenned. Az egy kontár senki, aki inkább arra biztat, hogy vágd tönkre a hajad. Aki tényleg profi, az minden hajból ki tudja hozni a legjobbat anélkül, hogy roncsolná.


Egyébként meg lófaroknál, rafinált kontyoknál meg sem látszik, hogy milyen. Akkor mondjuk le tudnád csökkenteni a vasalások számát.


Ha a vasalás elhagyása neked nem opció, nem lesz olyan csodaszer, amitől nem roncsolódik a hajad. Inkább eélsz beteg hajjal, mint olyannal, ami nem trendi? Ja meg ha kócolódik, akkor használj gumisörtés kefét (Tangle Teezert).

2016. ápr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nekem nem állnak jól a kontyok meg a lófarok sem.
2016. ápr. 12. 14:38
 9/17 anonim ***** válasza:
Akkor mit vársz, mit mondjunk? Nem ártana fodrászt válltnod, egy keratinos hajfeltöltésre (nem hajegyenesítésre) elmenned, megbarátkozni a hullámos hajjal, megtanulni frizurákat készíteni hő nélkül. Tele a youtube ilyen videókkal.
2016. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Csomó keratinos cuccot használtam már.
2016. ápr. 12. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!