Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kell-e mennem kozmetikushoz?

Kell-e mennem kozmetikushoz?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy évvel ezelőtt voltam kozmetikusnál és utána csak még jobban begyulladt az arcom. Azóta hol javult hol rosszabb lett az arcbőröm állapota. Úgy döntöttem, hogy egy méregtelenítő kúrát csinálok. Elhagyom a chipset, csokikat, megpróbálok minnél egészségesebben táplálkozni. Illetve természetes készítményeket szeretnék használni az arcomra. Ez alatt pl a teafaolajat, spiritus salicylatust illetve különféle pakolásokat értek (tojásfehérje, kurkumás méz, szódabikarbóna). Szerintetek érdemes elmennem kozmetikushoz vagy ezzekkel a módszerekkel is magától kitisztíthatom az arcom?

2016. ápr. 3. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha felnőtt vagy, akkor igen így ez segíthet magában ez a kúra viszont ha tini akkor nem sokat ér a hormonok miatt:/
2016. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kozmetikus nélkül is lehet.


Azért most is ápolod, tisztítod rendesen, nem?

2016. ápr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy jó kozmetikus sokat segíthet. Függ a korodtól, bőröd állapotától, sok mindentől. Azt is megmondja, mit tegyél otthon. Ha összedolgoztok, sokat javulhat. Keresd mesterkozmetikus Kozányi Katát, ő nagyon jó.
2016. ápr. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat! :)

Már 20 éves vagyok, ezért is gondoltam, hogy mivel már kinőttem a tinikorból , jó lenne rendberakni a bőröm. Eddig is minden nap tisztítottam, heti egyszer igyekeztem egy bőrradírozást is beiktatni.

Lehet rászánom magam, hogy kozmetikushoz menjek. ☺

2016. ápr. 4. 07:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdemes elmenni.
2016. ápr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!