Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek gáz ha egy 16-17...

Szerintetek gáz ha egy 16-17 éves srác gyantázza a lábát?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 14:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Fiúknál szerintem a szőrtelenítés csak a hónaljon oké (higiéniai okokból), meg esetleg háton, mert az tényleg gáz, ha szőrös. Esetleg intim, de ott se gyantázás.. (+borotválkozás arcon, de az más dolog)

Én azt se értem, amikor valaki a hasát vagy a mellkasát szőrteleníti, szerintem szexi a szőrös has, de ez már ízlés kérdése... Viszont a láb az abszolút gáz....

2010. ápr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%
szerintem is csak a hónaljon okéé...
2010. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
nekem a szőrtelenített férfi hónalj sem igen tetszik. legalábbis a páromon, neki hülyén áll. fürdés, deo, szóval higiénia és ennyi. nem attól lesz valaki tiszta, hogy leszedi.
2010. ápr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekem se tetszik a hónaljon látványra, sőt, a pasimnak sem, de ő néha mégis leborotválja, mert akkor ha izzad is, nem lesz büdös... Télen rendszeresen szokta, nyáron meg csak néha...

Ja és fürdik rendszeresen, használ dezodort is, ez nem ettől függ :P

2010. ápr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Gusztustalan..
2010. ápr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
GÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁZ
2010. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Jah az baj nem tudom hogy állna egyébként télleg a sport miatt akarom inkább meg túl szőrős és nem 1 két emberen férfin láttam h gyantázta a lábát!
2010. ápr. 5. 20:48
 18/19 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem ha szeretnéd csináld nyugodtan :) Legalább megtudod, mit érez egy nő, és mit szenved, hogy szépnek lássák :) fájni fog, de kibírod
2010. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Gáz... és még ratyi is!
2010. ápr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!