Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ga. Ma hajvasalót megéri...

Ga. Ma hajvasalót megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Eddig Remingtonnal vasaltam a hajam, de eléggé törik meg nem is vasalja ki rendesen. Most vennék egy olyan hajvasalót amivel elég hetente 1x vagy 2x kivasalnom. Sokan dicsérték itt a Ga.mát, főleg a cp3-at. Megéri ilyet venni? :)
2010. ápr. 3. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a remington nem vitte ki, akkor semmi se fogja. Többet ér, ha megmosod a hajad, behajhabozod, megszárítod, és mikor vasalod, átmész egyszer, áthúzod fésűvel, mégegyszer kihúzod, és tartós.
2010. ápr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

igen megéri..nekem olyan van és nagyon jó :)

egyszer áthuzom és már egyenes is... és kitart pár napig..

2010. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egyet értek az 1. válaszolóval!ha Remington nem vitte ki,semmi sem fogja!
2010. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nincs olyan hajvasaló, amivel elég hetente 1x 2x kivasalni...csak megsúgom.

nekem teljesen egyenes a hajam, Remingtonnal vasalom minde reggel. és így lesz minden nap tökéletesen egyenes. mondjuk nekem egyáltalán nem törik:P

2010. ápr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri... nekem is az van, Cp3... és tök jól vasal... van egy Remington is, de a Ga.ma jobb! :)
2010. ápr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megéri, mert nem vágja úgy haza a hajad mint a Remington. A Remington kivasalja ugyan, de széttöri teljesen még a legerősebb, legegészségesebb hajat is.
2010. ápr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :) Na igen, ez a baj, hogy viszonylag rövid a hajam ezért a göndör furán áll, de naponta nem szeretném vasalni.
2010. ápr. 6. 11:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem már több,mint 4 éve van Ga.ma hajvasalóm,és meg vagyok vele elégedve,szépen vasal,de azért használok hővédőt,hogy óvjam valamennyire a hajam,mert azért mégiscsak káros a hő.:) 160 fokon szoktam használni,amúgy 220 a max.
2010. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Nekem ilyenem van: [link]
2010. jún. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de már göndören hagyom a hajamat, jobb is így. :)
2010. jún. 28. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!