Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megéri megvenni a Remington...

Megéri megvenni a Remington S9950 (avokádóolajos) hajvasalót?

Figyelt kérdés

Már van 2 hajvasalóm az 1. nem kerámialapos úgyhogy vettem egy másikat (ez már kerámialapos), de ettől is töredezik a hajam és eléggé száraz lett (mondjuk azért nem olyan vészes). :) Szóval, aki már vett ilyet annak szebb lett tőle a haja, megéri megvenni?

És még azt szeretném kérdezni, hogy az avokádóolaj az hogyan kerül bele a hajvasalóba? xD (ne nézzetek hülyének, de ezt valahogyy nem értem :D) És az nem fogy el? :D


2009. márc. 1. 09:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Szia. Egyik barátnőm megkapta karácsonyra :) én gyűjtögetek rá xD Barátnőm azóta is simítja vele a haját, és tényleg szép tőle neki. Én kipróbáltam egyszer, és valami eszméletlen, a sűrű, dús, hullámos hajam gyönyörűen kivasalta :) és még csillogott is :D Ahogy simítottunk vele, érezni az avokádó illatot, úgyhogy biztos van benne valami :D
2009. márc. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%

Nem,nem éri meg.

Nagyon nem.


Használj hővédő spréket, sokkal jobban beválnak.

2009. márc. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%

Szia!

nem értem hogy egy hajvasaló ami égeti a hajad alapvetően, mitől tenné széppé a hajad???

Ez az alapfunkciója ellen szól, vagy nem tűnt fel hogy milyen értelmetlenséget kérdezel???? Persze, gyújtsd fel a hajad, aztán jöhet az avokádóolaj, az ápolja, tuti jó lesz!!!Bocsi az élas kritikáért, de egyetlen egy hajégető, vasaló, sütő stb készülék sem fogja ápolni a hajad, de ha túl sok pénzed van, persze vegyél kettőt is mert megéri!

2009. márc. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De ha van akinek szebbé tette a haját akkor valami csak lehet benne, nem?


Olyan írjon, ha lehet akinek van vagy ismerősének van és tapasztalatokat tud írni (esetleg fodrász :D)!


Mindenesetre köszönöm az eddigi válaszokat! :D

2009. márc. 1. 11:34
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Az utolsó válaszadó vagyok ismét. Nekem is van 2 hajvasalóm, a második vált be, GAMA márkájú a fodrászom is ezt használja és nagyon jó, lézer ionos a lapja és jól melegit.

Valóban a hajápoló szerek, hajvédők segitenek a legjobban.

Én őszintén félnék egy olyan vasalótól, amibe valami más anyagot, avokádóolajat, bármit kell még beleönteni, mert gyorsabban elromolhatnak, illetve mi a garancia hogy a hozzávaló olajat még 1 év múlva is forgalmazzák a boltokban? ezek a dolgok aggasztanának, ezért nem venném meg.

De a kérdésedet nézve, kiderül hogy szived vágya egy ilyen, tehát szerintem már válaszoltál is magadnak.

2009. márc. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Háát igen, jól látod, hogy a szívem vágya és magamban már igazából el döntöttem, ha itt is kapok megerősítést akkor megveszem. :D Igazából 2 esélyes van még: a gama (amit te is mondassz)erről is hallottam már sok jót, és a Belissima (amit Hajas Laci ajánj).
2009. márc. 1. 11:54
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Szia. Nekem is ez a szivem vágya, ahogy neked :D Barátnőm szerencsés, megkapta a szüleitől. És tényleg, ahogy leírtam, nagyon jó és igenis ápolja a hajat. Barátnőm használja azóta is heti 3-4 alkalommal és semmi baja a hajának, gyönyörűen csillog.

Nem értem, aki soha nem próbálta, hogy meri így leszólni...

Mindegy, vedd meg én is megfogom, ha lesz rá pénzem xD :D

Nekem 100x többet ér, hogy kipróbáltam és nap mint nap látom barátnőm haját is, mint pár ........ aki ismeretlenül leszólta :D

2009. márc. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én csak azt szeretném megkérdeztni,h ez a hajvasaló mennyit kóstál? :)
2009. márc. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%

Szia! most utojára irok, én vagyok aki úgymond leszólta a terved korábban akit valaki.....-nak hivott, bár nevem is van. Ha annyira jó akkor vedd meg, ha túl drága pl 20 ezer felett...hmmm te tudod.

És igen, anélkül hogy használtam volna és hogy valaha is fogom van véleményem, és lesz is! Csupán arra akartam korábban célozni hogy amolyan jó kis beetetős terméknek tűnt első hallásra illetve azután pedig-épitő szándékkal megemlitettem hogy én mit használok (Gama) ami bevált, ezekután, tuti hogy vagy olyan értelmes és okos hogy magad is eldöntheted, bár tudom hogy nehéz a választás mindig:)))..... az új nevem:)))

2009. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát nemtudom, mostmár tényleg megveszem csak azért hogy kipróbáljam :D Ha nem válik be még mindig ott a gama :P

(Amúgy én ezt 16 ezerért láttam)

2009. márc. 1. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!