Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megéri megvenni a Remington...

Megéri megvenni a Remington S9950 (avokádóolajos) hajvasalót?

Figyelt kérdés

Már van 2 hajvasalóm az 1. nem kerámialapos úgyhogy vettem egy másikat (ez már kerámialapos), de ettől is töredezik a hajam és eléggé száraz lett (mondjuk azért nem olyan vészes). :) Szóval, aki már vett ilyet annak szebb lett tőle a haja, megéri megvenni?

És még azt szeretném kérdezni, hogy az avokádóolaj az hogyan kerül bele a hajvasalóba? xD (ne nézzetek hülyének, de ezt valahogyy nem értem :D) És az nem fogy el? :D


2009. márc. 1. 09:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
62%

A Remington hajvasalok nagyon jok, szerintem vedd meg nyugodtan!

Nekem Wella hajvasalom van, szerintem ez a legjobb,de ezeket nem lehet boltban venni.

2009. márc. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Az avokádó hőre aktiválódik.. és a kerámialapokon helyezkedik el. Nem fogy el. :)

Énis most vettem nemrégiben egy ilyen vasalót ;)

Amúgy azoknak akik leszólják, de igenis "ápolhat" és szebbé tehet egy hajvasaló, VALAMILYENSZINTEN. Mivel a töredezett szálakat lesimítja így sokkal szebbnek látod a hajat. És 1 hajszárítás amit helytelenül csinálsz.., egyenlő lehet egy 200°os vasalással...

megéri megvenni ;)

2009. dec. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!