Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rossmanos akciós újságban...

Rossmanos akciós újságban láttam mini hajvasalót,1400 Ft-ért. Szerintetek megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Természetesen nem az egész hajamon használnám, mert van rendes hajvasalóm is, hanem csak ilyen ,,igazító hajvasaláshoz" használnám, amikor nem vagyok otthon. Szerintetek?
2011. márc. 15. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Így,hogy nem az egész hajadon használnád,szerintem megérné megvenni.Ha az egész hajadra szeretnéd,nem jó ötlet,mert valószínüleg elég gyenge lehet.
2011. márc. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csak méretét tekintve különbözik a rendestől


nekem van ilyen kicsi is pár éve,ezt viszem magammal

és ugyanugy ki lehet vele az egész hajat,csak kicsit több idő

2011. márc. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem lehet, h elírták, szerintem 14ezer forint, mert egy hónapja néztem a rossmanban a minivasalót, de valami 10ezer felett volt, az tuti, én is azt gondoltam, veszek, mert tök jó, meg minden, de amikor megláttam az árát....
2011. márc. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem írták el, valóban van most akcióban. Szerintem megérné, utazáshoz, vagy mikor egy barátnőnél, barátnál alszol, hogyha egy-egy tincset elfeküdtél, átszaladsz rajta és kész is. :)
2011. márc. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!