Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Visszadúsulhat és visszanőhet...

Visszadúsulhat és visszanőhet még a hajam?

Figyelt kérdés
A hajfestéktől nagyon elkezdett hullani a hajam. A hajam negyede ha megvan és iszonyú ritka is már. Teljes depressziós vagyok emiatt. Már több mint fél éve nem festem. Szedek rá mindenféle hajerősítőt, hajszeszt használok. Bőrgyógyásznál is voltam. Mindenféle vizsgálaton. De a hajam nem akar helyre jönni. :( Tartok tőle,hogy az egész ki fog hullani. :( A baj az, hogy új "baba" hajszálak se nőnek. Volt már valaki hasonló helyzetben? Valaki tudna valami tanácsot adni? Nem akarok kopasz lenni. :(

2016. márc. 18. 16:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
részletes hormonvizsgálaton is voltál? endokrinológus? fél év után már kéne látszania javulásnak, ha a festéktől volt.
2016. márc. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!