Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha pár centivel "megnőtt" a...

Ha pár centivel "megnőtt" a homlokom hajhullás vagy kopaszodás miatt, akkor azon a területen elbúcsúzhatok a hajhagymáimtól? Visszanőhet? Vagy ez a jele a végleges kopaszodásnak? 25F

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 22:37
 1/4 férgespista válasza:
Nekem is így kezdődött,de ne aggódj ez annak a jele,hogy a buta haj elhadja az okos fejet.
2013. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vag yfordítva. 90%-ban vögleges. Márcsak azért is, mert semmit nem fogsz tenni ellene.
2013. aug. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Meglehet később oldani hajbeültetéssel, de akkor már most el kell kezdeni gyűjteni hajbeültetésre, mivel még fiatal vagy így szerintem megér neked 300-350e ft-ot hogy rendbe hozasd


Én is ilyen helyzetben vagyok, de nem tudok mit tenni, véglegesnek nem mondanám mert ha nem áll meg, akkor egyre fentebb halad majd, és utána azon veszed észre magad hogy felül nincs hajad

Reméljük hogy nem nem történik meg velünk :)

Visszanőni nem fog mert neked már 19 éves koromban is tükör sima volt a két oldali rész, és máig ilyen

21/F

2013. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pláne ha neked sem kisfiús képed van mint nekem akkor rákúrtunk elvtárs.Lehet mondani, hogy a külső nem számít de sajnos az az igazság, hogy nekünk jóval több gondot kell fordítanunk rá mint a nőknek.Én spec. ha megkopaszodom nagyon ronda lennék.És ez lesz amit mondtál sajnos
2013. aug. 31. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!