Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye nem fogok megkopaszodni?

Ugye nem fogok megkopaszodni?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Bejelentkeztem a bőrgyógyászatra, de addig még vannak napok hátra, és nagyon ideges vagyok. Az utóbbi 4 hónapban nagyon elkezdett hullani a hajam, pedig a családomban nincs és nem is nagyon volt kopasz ember, főleg kopasz nő nem volt. Félhosszú barna hajam van, egyszer próbáltam ki a hajfestést, világosabb barnára, de azóta korpás nagyon a hajam és hullik. De az is lehet mivel sokat késik a menstruációm, hogy valami hormonális zavar áll a háttérben. Vagy a stressz, mert mostanában nagyon sokat idegeskedem. Nagyon izgulok, remélem nem kopaszodok meg, nagyon aggódok emiatt.

Köszönöm



2013. ápr. 27. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom, de a head and shoulders sampon jó korpa ellen.

A hajhullást pedig okozhatja vitaminhiány is.

2013. ápr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha stressz,vitaminhiány,v.gyulladás áll a háttérben nem fogsz megkopaszodni,mert ha a kiváltó ok megszűnik visszanő a kihullott hajad. Ha viszont hormonális probléma,akkor sajnos előfordul,h a kezeléssel azt tudják ilyenkor elérni,h nem hullik tovább.
2013. ápr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezen a bőrgyógyász nem nagyon fog segíteni, mivel ez nem az ő területe. Itt a belső (emésztő) szerveiddel van a probléma, úgyhogy inkább errefelé kell tapogatnod.
2013. ápr. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Bőrgyógyászhoz menjél! Ki fog vizsgáltatni(labor,gócvizsgálatok) és az eredményeknek megfelelően,ha szükséges továbbküld ahova kell,v. kezelést ad.
2013. ápr. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 28. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!