Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj ez? 15 éves lány vagyok...

Baj ez? 15 éves lány vagyok és csak 150 cm (ha elérem mert lehet h csak alatta) na de mindegy is szerintetek fogok még nőni?

Figyelt kérdés

Apáék mindig azt mondják h még mennyit fogok nőni de sztem ezt csak azért teszik mert nem akarnak megbántani azzal h ilyen kicsi maradok.Egyébként vannak tesóim az egyik szintén lány 1 év 3 hónappal kisebb nálam de pár centivel magasabb.Meg kell h mondjam a tenyerem se valami nagy a hugaimé nagyobb. Jah anya se magas 155cm kb és apa sem égimeszelő.

Szerintem fontos említenem azt h a menzeszem már egészen kiskoromban 10. szülinapom után 1 hónapra jött meg. Van köze az alacsonyságomhoz? Lehet h hormonproblémáim vannak? Azt is olvastam egy szakkönyvben h ez /ha túl korán fejlődnek ki a nemi szervek stb./akk meg lehet h alacsonyabbal lesznek az átlagnál. Véleményetek mi erről?

Jah és még valami volt idő amikor gyorsan nőttem úgy kb 3 éve de azóta semmi azóta 150 cm vagyok.

Renélem el tudjátok halasztani


2013. ápr. 15. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nőhetsz még de akkor se aggódj, ha nem így lesz, mert így is lehetsz nagyon szép! :) Egyébként mit kell elhalasztani?
2013. ápr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát a lányok előbb befejezik a növést mint a fiúk és ha már 3 éve nem nőttél, akkor nagy áttöréssel nem kecsegtetnélek, pláne ha anyud, apud sem magas. De a magasság csak egy adat, attól még semmivel sem leszel kevesebb ember, én pl. személyesen ismerem Borsos Beát, a szegedi színházban játszik + Koltai filmekben szerepelt, ő talán 150cm sincs mégis sikeres szinművész.
2013. ápr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha 3 éve nem nőttél,akkor szerintem már nem fogsz.Mondjuk én 16 éves koromig nőttem.
2013. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Remélem el tudjátok oszlatni a kétségeimet.

Ez lett volna vége de lemaradt...

2013. ápr. 15. 18:16
 5/8 A kérdező kommentje:

nézzétek mit találtam szal már tuti ilyen alacsony maradok

[link] korai nemi érés címszó

2013. ápr. 15. 18:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok pasinak az alacsony,kicsi nők jönnek be. egyébként még nőhetsz, nőni is fogsz szerintem ,csak max nagyon keveset.Egyik ismerősöm panaszkodott mindig,hogy milyen kicsi ,sokáig nem is nőtt semmit, 18éves korában meg még 2 cm-t...szerintem ezzel amugy ne foglalkozz,legtöbb embernek nagyobb problémái vannak, ez még csak nem is szépséghiba.
2013. ápr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Még maradt 12-18 hónapod hogy lépj.Sportolnod kell méghozzá intenzíven.Ez a porcok vastagodásával fog járni,ami emel még rajtad kb 2-3 centit,akkor is ha egyébként nem nőnél.

tehát vagy belenyugszol a 150 centibe vagy minden második este pl futsz.Legalább fél órát.Apám 168-anyám 159.Én is kicsi és csenevész voltam.A kézilabdával 5 centivel a hugom fölé nőttem.Fontos ,hogy már csak kevés időd maradt.Azonnal lépni kell mert a növekedés,mint lehetőség hamarosan megszűnik.

2013. máj. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 notus válasza:
szerintem nem gond. nekem pl bejonnek az alacsonyabb lanyok :)
2014. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!