Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb/legerősebb/le...

Melyik a legjobb/legerősebb/leghatásosabb gyulladáscsökkentő?

Figyelt kérdés
Google-ban keresve természetes anyagokat találtam, de én kifejezetten gyógyszerre lennék kíváncsi. Köszi előre is!

2016. márc. 16. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvosnak tedd fel a kérdést. Attól is függ, mi van gyulladásban?
2016. márc. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Különböző gyógyszerek eltérő hatékonysággal működhetnek egyes személyeknél, semmi nem garantálja, hogy ami pl nekem használ, az neked is olyan jó lesz, vagy nálad pl nem fog durvább mellékhatásokat produkálni. Orvossal kellene megbeszélni, mert függ a személyes gyógyszerérzékenységtől és attól, hogy milyen problémát akarsz vele megcélozni.
2016. márc. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Semmilyen gyógyszerérzékenység nincs. Pattanásokra keresek megfelelő szert. Tudom-tudom - ágyúval verébre, vagy talán még rosszabb.. de nem vagyok bolond, kipróbáltam mindent, és vannak olyan pattanások, ami ellen már nem lehet mit tenni helyileg. (Az a mély, óriási, kinyomhatatlan fajta; és nem az, amit megnyomsz, kijön, lefertőtleníted és kész.)
2016. márc. 17. 16:44
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Cisztás aknéra isotretinoint szoktak felírni, ha semmilyen más kezelés nem segít. Ez egy A-vitamin származék.
2016. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hűha, elolvastam a betegtájékoztatóját, elég durva szernek tűnik.. 16-24 hét (4-6 hónap?!) egy kúra, és rengeteg mellékhatás, stb, akkor maradok a gyengébb, de már ismert tetraciklinnél, elég jól hat ahhoz képest, hogy rövid ideig szedni, és mellékhatása sincs (számomra). Köszi a válaszokat, mennek a zöldek!
2016. márc. 17. 17:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Az összes ilyen gyógyszer/krém durva. Egy nagyon jó kozmetikus meg tudja oldani, illetve érdemi tanácsot ad. Felismeri, ha orvost igényel a probléma. És ha igen, milyen szakorvoshoz menj. Nem biztos, hogy bőrgyógyász a megoldás. Sokszor endokrinológushoz kell küldeni az illetőt. Önállóan nem kellene nekirontani a bőrödnek, mert baj lehet belőle.
2016. márc. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!