Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha evvel a festékből rakok rá...

Ha evvel a festékből rakok rá a szemöldökömre milyen színű lesz :D?

Figyelt kérdés

A szemöldököm ilyen középbarna vag kicsit sötétebb.

itt a festék: [link]

tudom h hajfesték :D nem sokáig hagynám rajta csak olyan 3percig .


2010. ápr. 1. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
befogja, anyám is hajfestékkel festi, pedig elvileg nem szabadna.. vigyázz nehogy a szemedbe menjen!:)
2010. ápr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne ilyennel fesd, inkább egy szemöldökre kitaláltat vegyél! Sajnos nem jut eszembe a neve... Ám ez nagyon roncsolja a szemöldököd, hallottam hogy valakinek még ki is hullott, de véglegesen... szóval megne próbáld! >.<
2010. ápr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ebbe a festékbe nincsen ammónia :D nem hsizem hogy kihullana .engem inkább az érdekelne h milyen színű lesz? nem lesz sárga?
2010. ápr. 1. 17:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se fesd ilyennel a szemöldöködet, főleg mert eléggé el lehet rontani. Kozmetikust javasolnék, aki 500-ért befesti neked, vagy vegyél Refektocilt, ez direkt szempilla, szemöldök festék. 3%-os Hidrogén-peroxiddal kell kikeverni, és festheted...de inkább kozmetikusra bíznám.
2010. ápr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi:D
2010. ápr. 1. 17:30
 6/6 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok

Pedig a legtöbbe van ammónia, ám akkor se fesd be azzal, és ha azzal is festenéd be, akkor se tudjuk meg milyen színű lesz, hisz az anyatermészet néha furcsaságokat csinál:D

2010. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!