Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ugyanabból a festékből (Schwar...

Ugyanabból a festékből (Schwarzkopf Natural & Easy) össze lehet keverni két különböző színt, ha a kettő közötti árnyalatot szeretném elérni?

Figyelt kérdés
A két doboz teljes tartalmát keverném össze, tehát a hydrogéneket is.
2011. jún. 3. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, én is kevert festékkel szoktam festeni a hajam.
2011. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én azért nem pártolom az ilyeneket,mert ahány színanyag és festék, annyi féle anyag kell,hogy a színt kiadja, kenhető legyen stb. És ha ezek keverednek, szerintem rosszul is elsülhet.

Most láttam egy Palette reklámot, amiben azt ecsetelik,hogy mennyire egészséges és életteli, ammonia nélküli a festék és alá apró betűvel oda van írva, hogy kivéve és felsorol 3-vagy 4 színt. Nem tudhatod mik vannak benne, hacsak nem vagy vegyész.

2011. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha natúr szín. Szóval pl. ne mogyoróbarnát meg csokibarnát, vagy ami ilyen fantázianévre hallgat, mert az nem lesz jó. Ha a számozása natúr (szóval 00 a vége) akkor összekeverheted.
2011. jún. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!