Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi történik ha hajfestéket...

Mi történik ha hajfestéket kenek a szemöldökömre?

Figyelt kérdés

tudom hogy van külön szemöldök festék, de azt nem tudtam venni, szóval ha hajfestéket kenek a szemöldökömre is, nem fog kihullani?

Amúgy Palette N7-es festéket használok, csak zavar hogy fekete a szemöldököm


2010. máj. 21. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
nem fog kihullani, de nem is biztos, hoyg befogja...
2010. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem jobb, ha profival csináltatod, nem dárga.
2010. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát mondhatni énis fodrász vagyok már 23 éve, csak szemöldököt sose szoktam festeni, az nem az én területem, én csak körmözök és hajazok, de szerintem veszek szemöldök festéket, csak úgy érdekelt hogy aki tudja az jó lett volna, mert akkor ezzel is többet tudok:)
2010. máj. 21. 23:04
 4/7 anonim ***** válasza:
A szem környéke nagyon érzékeny,más töménységű hidrogén-peroxidot használunk.A hajfestékben a hidrogén nem 3%-os,bőrgyulladás,szemkárosodást,allergiát okozhat.
2010. máj. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már kipróbáltam, semmi bajom nem lett tőle, és befogta. (bolti festék)
2010. máj. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is befogta, előtte hennással próbáltam, azt viszont 2nap után ledobta :S
2010. máj. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A használati utasításban ott van, hogy nem lehet szemöldököt festeni vele. Miéért? Azt nem tudom, le van írva.
2010. máj. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!