Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem akarok ezen a nyaron is a...

Nem akarok ezen a nyaron is a labam miatt szegyenkezni! De akkor mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Szoval eddig nagy reszben epillaltam a labam, neha borotva. Telen hagytam noni a szort, csak havi 1x borotvaltam le. Most tavasszal eddig 2x epillaltam, es mar teljesen pottyos, es szorbenoveses a labam, mint amilyen mindig is volt epillalas utan. Es mar nagyon elegem van! Mas lanyoknak/noknek miert olyan szep sima a labuk? Nekem meg mert szorbenoveses, pottyos es sebes? Mit csinaljak, ha nyaron igenis szeretnek rovidgatyat, esetleg szoknyat hordani szegyenkezes nelkul?

Gondoltam ra, h kiprobalom a gyantat. Mennyi esely van ra, h arra is ugyanugy reagal, mint az epillalasra? Nem borotvalhatom orokke...:S

Valakinek otlete?


2010. ápr. 1. 13:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%
de, nekemis erősebb lesz tőle a szőröm, énis mindennap borot5válom nyáron. de nemigazán nagy fáradtság, fürdéssel együtt 3 perc alatt megvan. nekem se az epilátor, se a gyanta lesem szedi, a krémről már neis beszéljünk
2010. ápr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%

Nem lesz erősebb a szőröd a borotválástól :)

Csak ahogy levágod a végét, az új szőrszálnak a vége nem vékonyodik el, ezért érzed erősebbnek.

Több megint csak nem lesz, mert egy szőrhagymából csak egy szál nő ki, a borotválástól meg nem lesz több szőrtüsződ, szóval ez hülyeség :)


Egyébként meg még ha erősödne is (de nem erősödik): amikor mutogatod a lábad, akkor úgyse növeszted vissza a szőrt, szóval nem látszik, hogy milyen, amikor meg nem mutogatod, megint csak nem látszik, mert el van takarva... Hol a probléma? :)

2010. ápr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Lehet kapni szőrnövekedésgátló krémet, több napig is el tudom vele húzni a következő borotválásig az időt.
2010. ápr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a radírozó testápoló viszont ha nincs, akkor simán megteszi egy kicsit durvább mosókesztyű.

Epilálás után rögtön már másnap fürdés közben jól átdörzsölöd a lábad, így folyamatosan eltávolítod az elhalt rétegeket, sokkal kevesebb szőr fog benőni. És ezt természetesen minden nap.

Egyébként nekem csak az epliátortól lesz pöttyös a lábam. Gyantától soha. A kozmetikusom olyan gyantát használ, ami kifejezetten érzékeny bőrre van, úgyhogy sztem nyugodtan próbáld ki a gyantát

2010. ápr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A cukorpaszta!Utánna fertőtenítsd le.Az előttem szólóknak igaza van,tusolás közben használj dörzskesztyűt,így az elhalt hámsejtek eltávolodnak,így csökken a benövés esélye.
2010. ápr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

melyiket választod?leborotválod és szép sima lesz a lábad? vagy epillálod és csúnya lesz,szégyenkezel miatta.

sztem egyértelmű hogy megéri leborotválni ha minden mástól csúnya lesz.inkább erősödjön meg mint legyen pöttyös és szörbenövéses.erre magadtól is rájöhettél volna

2010. ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Borotváld, ha attól nem nő be. Zuhanyzás közben kb 5 perc alatt megvan, nem olyan nagy dolog az...
2010. ápr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
13:15-ös vagyok. Nem, a testápolótól nem nő befele a szőr. A testápolónak az a lényege, hogy elegendően felpuhítja a bőrt és így másnap, amikor testradírozol, akkor könnyebben le tudod dörzsölni a hámsérüléseket. Az én epillátoromhoz volt használati útmutató és ott volt hogy hasznosz tanácsok és abban írták ezt a testápoló és testradír kombinációt.
2010. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!