Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem akarok ezen a nyaron is a...

Nem akarok ezen a nyaron is a labam miatt szegyenkezni! De akkor mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Szoval eddig nagy reszben epillaltam a labam, neha borotva. Telen hagytam noni a szort, csak havi 1x borotvaltam le. Most tavasszal eddig 2x epillaltam, es mar teljesen pottyos, es szorbenoveses a labam, mint amilyen mindig is volt epillalas utan. Es mar nagyon elegem van! Mas lanyoknak/noknek miert olyan szep sima a labuk? Nekem meg mert szorbenoveses, pottyos es sebes? Mit csinaljak, ha nyaron igenis szeretnek rovidgatyat, esetleg szoknyat hordani szegyenkezes nelkul?

Gondoltam ra, h kiprobalom a gyantat. Mennyi esely van ra, h arra is ugyanugy reagal, mint az epillalasra? Nem borotvalhatom orokke...:S

Valakinek otlete?


2010. ápr. 1. 13:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
van egy szörbenév elleni krém a neve'Veet' nekem nagyon beváált!
2010. ápr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
szörbenövés* előző.
2010. ápr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%

Miért nem borotválhatod?

Nekem az epillálás és a gyanta után is csúnya volt. Leborotválom mindig és semmi gond. zuhany alatt pár perc alatt megvan az egész. Nyáron 2 naponta megcsinálom. télen meg kb. hetente. Ennyi.

2010. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A kremet mar probaltam, sz@rt se ert. :S

A borotvatol meg nekem nagyon gyorsan visszano, es mindig egyre erosebb es tobb lesz. Nyaron naponta kene csinalni...:S

Lehet szortelenito krem lezs belole, eddig azzal volt a legkevesebb baj...

2010. ápr. 1. 13:15
 5/18 anonim ***** válasza:
A gyantára is így fog "reagálni" a lábad, mert ugyanúgy tövestől tépi ki a szőrt, szóval a szőrbenövés a gyantázás után is fennáll. Viszont a gyantának van még egy plusz hátulütője, hogy akinek érzékeny a bőre, annak jól ki is fog pirosodni. Epillálj továbbra is és én azt tanácsolom, hogy amikor frissen epilláltad a lábad, jó alaposan, vastagon kend meg bőrnyugtató testápolóval (én garnier-t használok). Másnap, amikor fürdesz/zuhanyzol testradíros tusfürdővel jól át kell dörzsölni a lábadat, majd törülközés után sok testápló. És ezt minden nap, egészen addig, amíg látod, hogy el kezdett nőni a szőr, mert akkor újra epillálás...stb. A testradíros dörzsölés azért fontos, mert ha jól csinálod és minden nap, akkor nem befelé fognak nőni a szőrszálak, hanem normálisan kifelé. Én így szoktam, de persze csak javul a helyzet, tökéletes nem lesz soha, mindíg lesz egy két szőrbenövés, csak nem olyan nagy mértékben.
2010. ápr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
mérten borotválhatnád? nincs abba semmi, egyszerű, könnyű, gyors. énmár kb 10 éve borotválom, 3 perc alatt megvan mind2 láb. megvagyok vele elégedve
2010. ápr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
én is inkább választom a gyakori borotválást mint a csúnya szőrbenövéses pöttyöket.
2010. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én az epilátort nem szerettem soha, mert nekem is piros pöttyös volt tőle a lábam, a gyanta meg nagyon fájt, meg volt, hogy ki sem szedte rendesen. Én maradtam a borotvánál. Igaz, hogy 2 naponta kell borotválni, de legalább nem pirosodik ki.
2010. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Na ja, van akinek nem lesz erosebb tole a szor, de ez sajna nem en vagyok...:S

Milyen az a testradiros tusfurdo?

Eddig azt hittem, h a sok testapolo miatt meg inkabb befele no. Nem? Na mind1, koszonom a tanacsot, kiprobalom. :)

2010. ápr. 1. 13:20
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem a borotválással csak az a problémám, hogy már alapból is pici fekete pöttyök vannak a lábamon, gondolom azért, mert a hosszú évek alatt úgy megerősödtek a szálak. De mivel ez a leggyorsabb szőrtelenítési eljárás, így végül mindig e mellett döntök...

A gyantázás egy próbát megérne (nálam legalábbis bevált, csak számomra túl macerás...), hátha beválik neked is. Veszíteni meg nem veszítesz, hanem egy tapasztalattal gazdagabb leszel.

2010. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!