Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj ha nem mososom le a...

Baj ha nem mososom le a hajbalzsamot (amit le kellene)? Valakinek volt már ebből valami gondja?

Figyelt kérdés
Mert ha lemosom akkor olyan a hajam mintha semmit sem tettem volna rá :/ (apró göndör hajam van)

2016. febr. 19. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz belőle,ha téged nem zavar és nem nehéz, lapos tőle a hajad akkor nyugodtan hagyd rajta.
2016. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Göndör hajon rajtahagyhatod, nem árt neki. Arra figyelj, hogy a tőre ne tedd, mert zsíros hatása lesz.
2016. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez megnyugtató... Csak anyum kicsit megijesztett azzal, hogy nemhogy elkezd kihullani a hajam.
2016. febr. 19. 23:02
 4/7 anonim ***** válasza:

nem fog hullani

a végén én is rajta hagyom

2016. febr. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Inkább mosd le, még inkább használj nem kimosandó hajápolókat.

Egy idő után csak jobban szárítani fogja a hajad. Meg valószínűleg tele van olyan anyagokkal, amik a bőrödet is irritálhatják ilyen töménységben. Aztán tele lesz kiütéssel meg pattanással a nyakad, a hátad, vállad, az arcod és nem tudod miért.

A göndör haj macerás, de létezik már rá annyi kence. Használhatsz olajakat. Nem kiöblítős balzsamot (ezeket azért nézd meg, szintén tele vannak sokszor alkohollal, amiből a legtöbb fajta inkább csak árt). Tegyél rá pakolást. Ezek többet érnek. :)

2016. febr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Baj, igen, mivel tele vannak vegyi anyagokkal amik nem tesznek jót egyáltalán. Ha gond van a hajaddal akkor használj természetes hajolajat, amit nem kell kimosni. Meg használj balzsam helyett jó fajta hajpakolást.
2016. febr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem is göndör hajam van, meg még egy osztálytársamnak is, és mindketten rajtahagyjuk a hajunkon a hajbalzsamot. Én azt tapasztaltam, hogy kiveszi a színét a sok vegyi anyag, a hajam sötét sötét barna volt, most meg helyenként rozsdás vagy szőkés.

Az utóbbi időben meg nagyon elkezdett hullni a hajam, nem tudom még, hogy a stresszes hétköznapok okozzák vagy a vegyi anyagok, minden esetre én váltani akarok hajpakolásra vagy nem lemosandó kencére, mert hosszú távon meglátszik a hajbalzsam mellékhatása, ha nem öblítesz.

2016. okt. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!