Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen testápolót és hajbalzsa...

Milyen testápolót és hajbalzsamot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időbeni észrevettem hogy a hajam vége iszonyatosan el van töredezve és a bőröm is nagyon ki van száradva. Minden hajmosásnál használok balzsamot és rendszeresen szoktam kenni a bőrömet is. Olyan termékeket keresek amik tényleg használnak és látható eredményt hoznak. Köszönöm :)
2016. febr. 19. 11:33
 1/3 anonim válasza:
Szia! :) Próbáld ki a Garnier Ultra Doux helyreállító balzsamot. Ez ilyen méhpempős. Nekem nagyon bevált :) Fényes, puha és persze illatos lett tőle a hajam, hajmosás után akár 4 nappal is lehet érezni az illatát.
2016. máj. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hát ha nagyon töredezett a hajad és növeszteni szeretnéd akkor szerintem vágasd le a végét kb 5 cm-t mert a balzsamok inkább megelőzés céljából vannak,nem hiszem hogy az elvékonyodott hajat teljesen helyreállítja,

ha nagyon száraz a hajad, akkor a ricinus olajat ajánlom, igaz utána alaposan ki kell mosni a hajból de megéri mert szép fényes, puha lesz tőle a hajad és természetes is, nem úgy mint a legtöbb kozmetikum ami tele van olyan káros anyagokkal, ami nem igen tesz jót.

De ha nem jönne be akkor a pantene pro-v-t ajánlom, ez a balzsam igazán könnyűvé teszi a hajad.


Régen nekem is nagyon száraz volt a bőröm, annyira h mindig kisebesedett a hajlatoknál, de nekem a Nivea hozta rendbe, de a dove sem rossz. De inkább ne testápolót használj, hanem KRÉMET, ami kis kiszerelésben van, sokkal masszívabb az állaga így tartósabb is.

2016. máj. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vágj a hajadból kb 5centit. Swis O Par sampont ajánlom Rossmannból vette nekem a tesóm 599ft volt kókusztejes. Nagyon puha lesz tőle a hajad pedig még csak 1-szer mostam hajat vele :). Kókusz olajat is ajánlom az egyik legjobb csodaszer:)
2016. máj. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!