Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti milyen hajápolót/hajbalzsam...

Ti milyen hajápolót/hajbalzsamot használtok? Mit ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Szőkített hajam van és sűrűn vasalom is. Töredezett a vége és szálkás. Legutóbb ezt használtam: [link]

előtte egy avonosat. Erről mika véleményetek/tapasztalatotok: [link]

Előre is köszönöm :)


2013. jan. 6. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Hű ezt a sárga Gliss Kurt én is használtam, de nekem nem igazán jött be. A fodrászom ajánlotta ezt a Wella balzsamot:

[link]

mert nagyon töredezett a hajam (bár igaz, hogy én nem festem). Eredetileg is nagyon száraz, fakó hajam van, plusz még a vasalás, de ettől elég jó állaga lesz, lesz fénye, és nagyon könnyen kifésülhető. Meg 500 ml-es kiszerelésben van, és jó sokáig elég :)

2013. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
árat is írnál/írnátok, hogy ti mennyiért szoktátok venni?
2013. jan. 6. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is azt a Wella balzsamot használom, amit az első válaszoló linkelt. Nagyon szeretem, szerintem a legjobb. Igaz nekem nem törik a hajam, szép egészséges, de leér a combomig, és ezzel tudom a legkönnyebben kifésülni. Még Pantene Aqua Light kifésülősprayt szoktam mosás után ráfújni, mikor már megszáradt. Nekem ez sokkal inkább bevált, mint pl. a Gliss kur, Schauma, Avon, Fructis, stb., mert nem nehezíti el a hajat, mégis jól ápolja. Használok még Gliss kur, Avon, Balea hajvégápolókat, mindegyik jó. Mosás előtt kókuszolajjal kenem be a hajam hosszát, nem teszek rá annyit, hogy tocsogjon, de azért látszódjon olajosnak.
2013. jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha töredezett a vége, azzal nem tudsz mit tenni, le kell vágatni, mert összeragasztani semmi nem fogja és csak egyre rosszabb lesz.

Töredezés megelőzésére használhatsz a hajvégekre pl. oliva olajat és festett hajra való tápláló pakolásokat (Kallos pl.), de az említett Wella balzsam sem rossz.

De első lépés mindenképp a vágatás, az után van értelme bármi másnak. Azt meg nyilván tudod, hogy a szőkített és sűrűn vasalt haj igazán sosem lesz szép, akármit is használsz rá.

2013. jan. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. azt hiszem kipróbálom ezt a Wella-t mert úgy tűnik, hogy árban sem rossz :)
2013. jan. 6. 23:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!