Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek gáz lenne ha...

Szerintetek gáz lenne ha tavaszra legyantaznam a lábam? 21 eves srác vagyok.

Figyelt kérdés

2016. febr. 13. 09:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Minek?
2016. febr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Gaz lenne, igen.
2016. febr. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Gaz lenne miert csinalnal olyat?

Az a ferfias ha nem kopasz

Szoval ne tedd meg

2016. febr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
csak azert gondoltam mert szerintem mar nem divat,ha szőrös egy pasi,es igenyes ha szőrtelenit....
2016. febr. 13. 09:18
 5/16 anonim ***** válasza:

Gáz.

A nők gyantázzák a lábukat.

A férfiakon normális a szőr.

Nekem nem kéne egy totál legyantázott pasi. Brrr.

2016. febr. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Es ha az lesz a divat, hogy szarral kenegesd magad? Amugy meg hulyeseget irsz, szerencsere meg nem divat a csupasz ferfilab es az igenyesseghez ennek semmi koze..
2016. febr. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

Kamaszkoromban engem is zavart, hogy szőrös a lábam. Sajnos elég szőrös volt. A teljesen csupasz láb férfiakon nem tetszik, egy kis szőr sokkal természetesebb. Kitaláltam egy módszert, amit azóta is használok: viaszgyertyával leégetem a szőrt, úgy hogy csak 2-3 mm-es maradjon. Égetés után zuhannyal lemosom a megégett szőrszálakat, majd testápolóval bekenem, hogy a bőr regenerálódjon, főleg ahol megégettem a viasszal, mert ez is megtörténik.

A megmaradt néhány mm-es szőr messziről alig látszik, nem fekete bozont, de nem is teljesen csupasz. A szőr egy idő után alkalmazkodik hozzá, hogy nem hagyják megnőni, és már nem is kell olyan gyakran leégetni.

2016. febr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem gáz szerintem, csak felesleges. Persze, ahogyan te szeretnéd. Ha neked úgy kényelmesebb, jobban érzed magad tőle vagy jobban tetszik, akkor gyantázd le. Szerintem a lányokat ez nem szokta zavarni, engem se, maximum ha olyan őserdő jellege van :) Viszont engem az sem zavar, ha valaki szőrtelenít, az ő teste, az ő dolga. Szerintem ez inkább fiúk között lehet ciki, sokszor langyinak kiáltják ki azt, aki szőrtelenít, holott ennek a két dolognak szerintem semmi köze nincs egymáshoz.
2016. febr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Gáz lenne,igen. Szerintem nagyon sok nő/lány szerint visszataszító,és a mai 14-15 éves fiúk csinálják ezt.
2016. febr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem jól néz ki, főleg ha izmos a lábad.


Nem mondanám, hogy a szőr férfias, azt mondanám, a nők meg vannak szólva, ha természetesen szőrösen, a férfiaknál meg természetes a természetes szőr.


De kevés undorítóbb dolog van, mint a göndörödő szőröcskék, amik úgy néznek ki, mint egy gyapjúzokni.

2016. febr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!