Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi történik a hajammal?...

Mi történik a hajammal? (Tovább lennt) 16/L

Figyelt kérdés

Kiskoromban (3-4éves lehettem) gyűrű göndör hajam volt. Aztán egyenes lett. Most pedig se nem egyenes se nem göndor. Valahol (főleg hátul elég göndör, de legtöbb helyen hullámos és egyenes. Szóval tényleg semmilyen. Mindig vasárnap es szerda este szoktam hajat mosni. Es minden hétkoznap reggel (ha ugy van akkor neha hetvegen is) átvasalom a hajam. Tudom, hogy ez káros de én inkább egyenesen szeretem a hajam. Próbáltam azt is, hogy hajszárításnál kiszárítom egyenesre a hajam. Az még jó is egy ideig, de masnap reggel ossze vissza all a hajam meg felig hullamos felig nem szoval borzalmas. Kb 8-9 honapja kezdtem el gyakrabban vasalni a hajam, de ugy igazan mindennap szeptember ota. A problémam igazabol az, hogy eleg dus hajam VOLT. De amiota vasalom kevesebb. Lehet, hogy azert , mert kevesebbnek tunik mert lelapul a vasalastol a hajam, vagy rn nemtudom. Mikor kiszaritom tobbnel tunik. Mell ala ero hajam van, V alakura vagva.

Szeretnem a segitsegeteket kerni, hogy szerintetek miert van vagy mitol tunik kevesebbnek a hajam es mit tegyek.

Valaszotokat elore is koszonom!!!


2016. febr. 7. 12:52
 1/2 A kérdező kommentje:
Jaj és bocsánat az ékezetek miatt, de telefonról vagyok. :|
2016. febr. 7. 12:53
 2/2 anonim ***** válasza:
Valszeg a vasalás károsítja, használj hővédőt, de igen, a hullámos/göndör haj többnek tűnik, attól is lehet
2016. febr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!