Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy fiatalon, esélyt sem adva a szőr megerősödésének, borítva helyett azonnal epilátort használjak?

Figyelt kérdés

Remélem, hogy így sokkal jobban járok hosszabb távon.

Jól gondolom?

13L


2016. febr. 5. 08:23
 1/6 anonim válasza:
38%
Biztos, hogy jobban jársz az epillátorral. Én több mint tíz évvel idősebb vagyok nálad, és a lábam térdtől lefelé mindig epillátorral szedtem, fölfelé, a combomat viszont borotváltam, mert ott nagyon fájt az epillálás. Hát, mondanom sem kell, az évek alatt a vádlimon nagy részekben teljesen "kikopott" a szőr, és ahol még nő, az is sokkal gyengébb, puha szőr. A combomon viszont kétnaponta küzdhetek a kemény, szúrós sörtékkel. Egyszer majd ráveszem magam, hogy ott is epillálni kezdjek. Azt a tanácsot tudom adni, hogy szőrtelenítés előtt fürödj meleg vízben, úgy felpuhulnak a szőrszálak, és akkor sokkal kevésbé fog fájni a művelet. A holdállástól is függ, mikor mennyire megy könnyen, de az idővel mindenképpen csökken a fájdalomérzet.
2016. febr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be, hogy először elmentem gyantáztatni, kozmetikus megcsinálta, és utána, ahogy kezdett kinőni, hetente elkezdtem epilálni. Így mindig elég sima és nem is fáj nagyon.
2016. febr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb a gyanta/epilátor, bár én csak felnőttként kezdtem epilálni. Bánom a sok borotválást, mert sokkal rondább és nagyon megerősödik tőle a szőr. Még nincs hosszútávú tapasztalatom az epilátorral, de a kislányomnak is ezt ajánlanám ha már olyan korban lenne. :)
2016. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ó, azt kifelejtettem hogy tegnap vettem meg a kis kütyümet, akkor még csak lábon (teljes, tehát comb is) csináltam, ma viszont már a szeméremdombomat és a bikinivonalat is. Több napig fogok átmenni rajtuk, mert nekem nagyon erős szőröm van, főleg odalent a sok borotválástól. Viszont már most is erősen látható a különbség. 1-2 óráig kicsit piros, de ennyi. Én már most szeretem. :)
2016. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. febr. 8. 14:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Kb. másfél hónapja vettem epilátort, nem tudom eddig miért borotváltam, sokkal jobb, már most kis szőke szőrök nőnek vissza inkább. Nah meg én elég jól bírom a fájdalmat, meg sokkal tisztább nekem, hogy nem kell se gyanta, se borotvahab.

Nah meg nem szúr, azt imádom.

2016. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!