Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Apukám nem enedi hogy szedesse...

Apukám nem enedi hogy szedessem a szemöldökömet! (? )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem túl vastag a szemoldokom, igy csak egy helyen szeretnek igazittatni rajta. Anya megengedi, apa nem. De akkor igy megigazittassam? Anyaval szerdan megyek kozmetikushoz. Szerintetek? 13/L

2015. dec. 19. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy ilyenhez nem kell szülői engedély. nem megműtteted magad, meg ilyenek, ez csak egy szemöldökigazítás. apád úgysem fogja észrevenni a különbséget.
2015. dec. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Hat akkor mar csakanyat kell megkerdeznem valahogy. Oteletek?
2015. dec. 19. 10:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Pont így. Anya, szeretném megigazíttatni a szemöldököm.

Ez tényleg nem egy olyan kérdés/kérés, hogy leharapják érte a fejed.

Utána ha egyszer jól megcsinálja a kozmetikus, otthon is meg tudod igazítani.

2015. dec. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vékonyabbra kell szedni csak kósza szálak vannak akkor azt akár otthon is kiszedheted. Valószínűleg észre sem veszik.
2015. dec. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én átérzem a helyzeted, nekem is ilyen terrorizáló apám volt. Nem engedett semmit, aztán ha az engedélye nélkül csináltam, nem szólt hozzám (ott mondjuk fülbevalóról volt szó 15 évesen). Anyukád próbáljon meg beszélni vele.
2015. dec. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az "ív" resz alatt kene piciket vekonyabbra szedni. Ennyi
2015. dec. 19. 13:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Atyaég, apukádat miért zavarná??? Amúgy szerintem észre se venné a különbséget. Szedesd ki.
2015. dec. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. dec. 20. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!