Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan/mivel világosítsam ki...

Hogyan/mivel világosítsam ki a szemöldökömet?

Figyelt kérdés

Rézvörös színű hajam van, olyan mint a természetes vörösöknek.Az eredeti hajszínem sötét barna, a szemöldököm és a szempillám talán még egy kicsit sötétebb is, majdnem fekete. Viszont az előbbit kicsit ritkásnak érzem, de ha kiemelem a színével egyező festékkel akkor nekem már kicsit túl erősnek hat, főleg hogy nem igazán szoktam sminkelni magam, főleg így nyáron. Ezért szeretném egy kicsit világosabb barnára, esetleg picit vörösesebbre festeni, de a boltban csak olyan szemölök és szempillafestéket láttam, ami szőkéknek van hogy kicsit besötétítse az eredeti színt.

Mit javasoltok? :)



2015. júl. 31. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A szemöldököt ki lehet szőkíteni, de ha elfogadsz egy tanácsot, nem teszed :D

Vannak szemöldökre való paletták, az kicsit világosíthat rajta. Nekem is kb. olyan színű hajam van mint neked, és én a hajszínemmel egyező szemcerkával is kicsit színezem (persze nem feltűnően!csak éppenhogy)

2015. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nekem valahogy már az a kevés is erősnek tűnik :D pedig tényleg csak egy kicsit szoktam rámenni ha megteszem. Nem szeretném teljesen kiszőkíteni, szerintem nem is tenne jót neki, csak egy pici világosítás kéne. Ha bemegyek a fodrászboltba ezzel a kívánsággal esetleg találhatok valamit? :D
2015. júl. 31. 22:35
 3/4 anonim ***** válasza:
kozmetikus megcsinálja max. 1000 Ft-ért :)
2015. aug. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szőkítőporral, szőke hajfestékkel szoktam világosítani a szinte fekete szemöldököm. Így lesz világosbarna, vagy épp vörösesbarnás, ami jól megy a vörös hajhoz. Szőkítőpor gyorsabban hat, szóval szerintem azt érdemesebb használni.
2015. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!