Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan világosítsam a hajam...

Hogyan világosítsam a hajam minimális károsodással?

Figyelt kérdés

[link]


Az első képen a lenövesztett hajam volt befestve kétszer szőkére, utána befestettem sötét vörösre kétszer, hamar kikopott és inkább úgy döntöttem nem leszek vörös. 3szor csináltam c-vitaminos hajpakolást, meg fakítottam a napon és ilyen lett. Ebből a hajból tudok csinálni olyasmit mint az első képen? Csak egy kicsit kéne hogy világosabb legyen, de viszont sokkal hamvasabb vagyis tűnjön el belőle a vörös árnyalat, hogyan csináljam? Nem akarom tönkre se tenni, mert az alján nagyon sok festék réteg van és érződik is mert nehéz kifésülni. Levágatni nem szeretném, de ez a szín nagyon csúnya valamit muszáj vele kezdenem. Color b4-el el tudnám érni? Vagy csináljam még a c-vitamint?



2015. júl. 8. 02:23
 1/2 anonim ***** válasza:

A vöröset még sárgásfehérre ki kell szőkíteni. A hajad alja azért kócos és nehéz kifésülni, mert már károsodott. Én otthon csak a color b4-et ajánlom, a c vitamint sem, mert az is roncsol valamennyire. Nem olcsó, de legalább nem teszi tönkre a hajat, és többször is ismételhető. Ha teljesen eltűnt a festék a hajadból, akkor majd lehet egy kicsit világosítani rajta, feltéve ha szükséges, és a hajad is engedi.

Egy hamvas festékkel, természetesen már a leggyengébb oxidálóval be lehet kenni, hogy szép hamvas legyen, de figyelni kell, hogy milyen pigmenteket kell semlegesíteni és az ennek megfelelő anyagot kell rátenni.

2015. júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hajradírral csináld, szerintem találsz olcsóbbat is a Colour b4-nál fodrászkellékesnél. Talán Nirvel meg nem tudom milyen márkákból volt még... Csak a Loreal-t kerüld.
2015. júl. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!