Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Volt már valakivel...

Lányok! Volt már valakivel olyan hogy veletlen (baleset, felreertes stb) levágták a haját nagyon rövodre?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok mint pl rágó beleakadt, fogadás vagy akár a fodrász félreértett valamit vagy ilyenek. Főleg azok az esetek érdekelnének amikor tenyleg nagyon rövidre kellett levágni a hajatokat. Érdekelne mennyire éltétek meg tragikusan meg ilyenek. Előre is köszi

2015. dec. 16. 20:27
 1/7 vanika129 válasza:
100%
Igen voltam igy,amikor a fordásznak nyomatékosan megmondtam hogy a hajam végéből csak 1-2 centit vágjon le ami éppen eltört,de ő valamiér 10centivel rövidített meg,mondván hogy nagyon el volt törve.de ha én elmondtam hogy elég 1-2 centi,akkor ezen mit nem lehet érteni?Azt gondoltam hogy eltöröm a kezét és a hátába szúrom :) többet sem mentem hozzá.
2015. dec. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Haha, mintha az első választ én írtam volna. :D Nekem tavaly nyáron lett így elcseszve a hajam, de az még hagyján hogy tök rövidre vágta, ráadásul össze-vissza, egyik oldalt rövidebb volt mint a másik, semmi fazonja nem volt. Most már azért jobban néz ki de még mindig nem az igazi! Nem hogy ahhoz a fodrászhoz soha többé semmilyen fodrászhoz nem mentem!
2015. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Történt egyszer, hogy meguntam derékig érő hajam, és elmentem fodrászhoz, valami fazont vágatni. Oldalfrufrum lett, és a hátam közepéig ért a hajam. Pont ideális volt, nem lett túl rövid és már nem volt olyan uncsi hosszú.

Aztán pár hét múlva elkezdett töredezni a hajam, a fodrászom nem ért rá, de rögtön kellett vágatni, úgyhogy másik fodrászhoz mentem. Aki vállig levágta a hajam :/ És ezt úgy, hogy a rövid haj nagyon gázul áll :/

2015. dec. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Idén márciusban az uncsi derékig érő hajam akartam feldobni, így levágattam vállig. Ezzel még nem is lett volna baj, de 2 hétre rá gondoltam egyet, ne csak lógjon, vágatok valami jó kis fazont. Hát, megkaptam, össze vissza frufrus tépett szénakazlat. Azóta sem nyúlt fodrász a hajamhoz, pedig a végét már vágni kellene.
2015. dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogadás miatt kellett volna nagyon rövidre vágatnom. Szerencsére más dolgok bevállalásával kiváltottam részben, ezért "csak" 15-20cm lett belőle vágva, de nekem ez is elég tragikus volt..
2015. dec. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta növesztettem a hajamat, aztán gondoltam kell egy kis frissítő hajvágás... Nagy hiba volt.Pont amikor kezelésbe vett a fodrász, jött egy kisgyerek az anyjával, persze mindenki gagyogott a gyereknek, beleértve a fodrászt is, kb nem is nézett rám vágás közben :S. Mivel göndör hajam van, és akkor kifésülte, egy nagy sörény volt az egész, nem látszódott semmi extra. Aztán másnap miután megmostam a hajam és megszáradt, akkor láttam, hogy a frufru résznél nagyon elszúrta, az egyik oldalt sokkal rövidebb volt a tincs, mint a másiknál, jaaa meg sok tincset nagyon megkurtított, így felül összeugró göndör, alul meg hosszú hullámos lett(remélem érthetően fogalmaztam :D). Amikor először megláttam a "végeredményt" a tükörben majdnem elsírtam magam. Na azóta nem voltam fodrásznál, vettem hajvágó ollót, és magamnak vágom.
2015. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hatkozepig ero hajamat akartam vagany, rovidre vagatni. Rabiztam magam a fodraszra. Kar volt. Szinte kopaszra nyirt. Fejteton kb 2 cm, a tarkomat felszedte geppel kb fel cm-re.
2017. febr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!