Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik fekete hajfesték a...

Melyik fekete hajfesték a legjobb szerintetek?

Figyelt kérdés

2015. dec. 2. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Tudom h nm fogod megfogadni a tanácsom de azert orulnek ha elgondolkoznal rajta :)

Pár hónappal ezelott gyonyoru dus szoke hajam volt. Csak egyszer gondoltam egyet es befestettem feketere(mert az olyan meno es divatos es en mar nagylany vagyok). Nem is volt baj 2 hónapig. Jol neztem ki illett hozzam a szin stb. Mig egyszer csak elkezdett hullani a hajam! NAGYON!!!!! Eleinte fel se tunt. De amikor mar a 4 eves hugomnak is dusabb haja van mint most nekem naa akk eszrevettem. Kivizsgalasok es orvosok sora. Eredmenytelenul. Mire rajottek h a fekete hajfestek az oka. Teszem hozza markas es draga volt.

Átsirt ejszakak. Gyomorgorcs

Kopaszodas. Ezt okozta nekem a hajfestek.En óva intelek tole. De a te dontesed. A borgyogyasz azt mondta valoszinu ki fog hullani az osszes hajam. Nincs mit tenni. Koszi ha vegig olvastad. 16/L

2015. dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz a választ, de ez elég ritkán esik meg... nem tudom hány millió nő festi a haját, és alig van ilyen eset. nekem eleve festett már a hajam, csak színt akarok váltani. de soha nem hullott emiatt, nem lett semmi bajom, szép, egészséges hosszúra nőtt.
2015. dec. 5. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:
6%

Lehet ritka,te dontesed mit csinalsz de most jon az én esetem:

Mindig is festettem a hajam,mar 16eves korom óta, semmi baja nem volt. Aztan egyszercsak vefestettem feketere... Es azota veszettül hullik tole,ez mar fél eve történt, azota nagyon ijesztő mennyisegben hullik,nem is fetettem azota. Banfi hajszeszt hasznaltam mar 2dobozzal,herba vitat, kulonbozo hajpakolasokat,de semmi enyhules. Felek,nem akarok megkopaszodni,megbantam,hogy feketere festettem.

2015. dec. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Világosból lettem fekete hajú. Szinten dús hajam van és ez így is maradt többszöri festés után is:)) több, mint egy éve festem már. Fekete festéknek Loreal, de sokan ajánlják a Syoss t.
2020. máj. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!