Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb szőke bolti...

Melyik a legjobb szőke bolti hajfesték?

Figyelt kérdés

Hiába járok évek óta fodrászhoz, jól elcseszték az ócska, olcsó (Kallos) hajfestékekkel a hajam, ráadásul horror árért, úgyhogy úgy döntöttem, veszek valami jó minőségű, drága hajfestéket és megcsinálom magamnak, ezentúl max. vágatni járok csak fodrászhoz.

Melyik az a boltban kapható, jó minőségű szőke hajfesték, amelyikkel érdemes próbálkoznom?



2015. nov. 18. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
15 éves festem magamnak kallossal, semmi gond nincs vele, max a fodrászod szar szerintem. De persze vannak jobb minőségű drága hajfestékek, fodrászkellékesben, Alfaparf, Wella, Matrix, Berrywell, stb. De ha nem tudsz te sem hajat festeni, mint a fodrászod akkor semmivel nem lesz szebb a hajad ezektől sem.
2015. nov. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fodrászod szar szerintem is. Nekem is fodrászok tette tönkre. Az egyik a színét, a másik a fazonját. Lassan 1 éve magamnak festem itthon a tövét és szebb mint valaha. A festék "semmi extra" wellaton aranyszőke. Ezek a professzionálisnak kikiáltott hajfestékeket sem tartom többre. Igazából ki kell mindenkinek saját magának tapasztalnia hogy mi a jó.
2015. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*tették

*ezeket

2015. nov. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták előttem, nem (csak) az anyag hibája az, ami történt a hajaddal. Inkább keress egy másik fodrászt, mint otthon próbálkozz.
2015. nov. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Egy időben én is magamnak festettem, csak nem volt szép színe, nagyon sárgult is. Meguntam és elmentem fodrászhoz. Ott azt mondták, hogy mivel nagyon vékony szálú a hajam, és az alapszínem is világos, ezért nekem a bolti hajfesték túl erős (mivel az a sötét hajat is leszívja), még jobban tönkreteszi a vékony hajamat. Nekem sokkal light-osabbat kevernek a fodrászatban.

El is jártam a Laffertonba, ahol 13-14 ezer egy festés vágással, marha drága. Meguntam, váltottam fodrászt, aki Kallossal el is szúrta, azóta tiszta söprűs lett a vége.

2015. nov. 19. 17:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!