Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb szőke hajfesték?

Melyik a legjobb szőke hajfesték?

Figyelt kérdés
Főleg azok véleményét kérem, akik már jó párat kipróbáltak és ki tudják emelni a legjobbakat.

2015. okt. 18. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

En nemreg festettem be a hajam szokere, a schwarckopf (bocsi) szokito sprayvel mert nem akartam egybol full mas arnyalatot.

Az osszes szokitoben hidrogen peroxid van ami roncsolja a hajat,de nekem nagyon eros hajam van ezert nem roncsolta annyira es utana sokat apoltam ricinus,kokusz olajjal es vegukis nagyjabol regeneralodott.

Na de az a "festek " szerintem nagyon jo :)

2015. okt. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szőkítő spraynek köze nincs a festékhez. Mivel az nem fest csak színtelenít.

Hogy melyik a legjobb szőke hajfesték? Mindenképp az amit fodrászkellékesben veszel és speciálisan a te hajadhoz adják, megfelelő erősségű oxival. Pl Alfaparf, Wella, stb

2015. okt. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A legjobb festék is tönkreteheti a hajadat, ha nem megfelelően van használva.

Konkrétan milyen színből mit szeretnél? Mert ez is fontos szerintem.

2015. okt. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!