Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti télen is szőrtelenítetek?...

Ti télen is szőrtelenítetek? Igénytelenség ha nem? Láb bikinivonal

Figyelt kérdés
2015. nov. 23. 19:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az intim területeket is ugyanúgy, illetve a lábamat is habár azt nem olyan sűrűn, mert jelenleg nincs párom. De egy idő után engem már zavar mikor olyan hosszú a szőr a lábamon hogy fonni lehetne, már csak azért is mert mikor már ilyen nagy sokkal nehezebb leszedni, mármint borotvával, és én mindig borotválom. Amikor párom volt, heti egyszer borotváltam télen is.
2015. nov. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nagyon szerencses vagyok mert a labamon olyan ritka pehely szor van hogy 6 hetenkent leborotvalom es kesz. honalj, bikinivonal szinten. egesz evben ugyanugy. bajuszom stb. nincs.
2016. márc. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!