Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti télen is szőrtelenítetek?...

Ti télen is szőrtelenítetek? Igénytelenség ha nem? Láb bikinivonal

Figyelt kérdés
2015. nov. 23. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Igen,igen.Láb,teljes szeméremszőrzet,hónalj,bajusz.Mivel férjezett vagyok,ez alap,de ha nem lennék is az lenne.
2015. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Én a bikini vonalat alapból nem szoktam (még) , a lábamat meg ritkábban mint nyáron, de azért igen szoktam. Igazából szerintem nem igénytelenség, nyílván a hosszúgatyában nem fog látszani, téged meg nem zavar és így jobban érzed magad , akkor szerintem teljesen rendben van.
2015. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Én is szőrtelenítek mindenhol. ...hogy igénytelenség-e annak hiánya, azt mindenkinek önmagának kell eldöntenie.

40/N

2015. nov. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Hát én ilyenkor nem szoktam! Ha igénytelenség,ha nem!
2015. nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
A bajszomat mindig legyantázom, és a hónaljamat mindig leepilálom. Most, hogy nincs rövid gatya és póló szezon, annyiszor nem szőrtelenítem a lábamat, karomat mint nyáron. De a lábszáramat igen, mert a boltban térdig érő rövid gatyában dolgozom.
2015. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem mondanám, hogy igénytelenség, inkább nevetséges, ha nem azért csinálod, mert te akarod, hanem mások miatt.


Évszaktól független nálam a szőrtelenítés mennyisége és gyakorisága, magamnak csinálom.

2015. nov. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Mivel senki nem látja hol vagyok szőrös, engem meg nem zavar így nem szoktam szőrteleníteni télen. Az igénytelenség meg mást jelent. Szőre mindenkinek van, magánügy hogy meghagyja vagy sem.
2015. nov. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem tartom igénytelenségnek - és a barátom se - hogy télen előfordul, hogy látszik a lábszőröm, mert lusta vagyok leszedni. De a hónalj, arc valamint szeméremtájék egész éves téma, mert úgy tetszik, utóbbi pedig higiéniai és komfortérzeti okokból kifolyólag is. :D
2015. nov. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
46%
Én néha még nyáron se. Mikor mihez van kedvem.
2015. nov. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Igen, szőrtelenítek télen is, de ritkábban...

Amúgy is utálom csinálni, de nem tetszik, szóval megcsinálom, de amikor már 1/2 5-kor sötét van és aludni mennék már 7-kor legszívesebben, nos... nem igazán van kedvem. Úh van, hogy kicsit szőrmók vagyok... De persze nem durván. :D Olyan 2 mm kb.

2015. nov. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!