Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont ajánlotok...

Milyen sampont ajánlotok gyorsan zsírosodó hajra? 15/F

Figyelt kérdés
Syoss, Head & Soulders Citrus stb....
2015. nov. 21. 22:40
 1/4 anonim válasza:
Zsíros hajra valót, rá van írva a dobozra: "Zsíros hajra"
2015. nov. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
WU2, nagyon jó és használ!
2015. nov. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyat ami szilikonmentes, mivel a szilikonos még jobban zsírosít. Baleák (DM) közt elég sok jó szokott lenni.
2015. nov. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem kell feltétlen sampont váltanod . Szia én 13 éves vagyok vastag szálú és dús hajam van . Nagyon zsírosodó hajam van . Mivel nekem világosbarna hajam van nagyon kevés sárga pigmenttel ezért nem jó megoldás rá a szárazsampon mert túl fakó lesz tőle. Egy valami vált be rá , hogy a samponozás és leöblítés után teszel rá egy 5 csapott szódakibarbónát amit a töveken eloszlatsz utánna mégegyszer sampon és leöblíted. Lehetőleg langyos vízzel mosd le és hideglevegő fujásos hajszárítóval szárítsd meg. Ezután nekem lágy lett és nem mellesleg pár nappal tovább kibírod hajmosás nélkül.
2015. dec. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!