Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a The Body...

Mit gondoltok a The Body Shop-ról?

Figyelt kérdés

Drágának találod? Meg vagy elégedve? Mi az, amit szívesen veszel/vennèl náluk? Sznobizmusnak tartod a TBS-nél való vàsárlást?


(Aki nem ismeri a márkàt: Öko kozmetikumok középkategóriás áron. Pl tusfürdö 2500Ft/250ml, testvaj 6000Ft/200ml)


2015. nov. 7. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

nekem az a tapasztalatom,hogy a testápolók,vajak jók de a tusfürdők már nem igazán mondjuk náluk még nem próbáltam ki.

Szerintem megéri az árát már amelyik termék.

2015. nov. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáltam már sok mindent tőlük, szerintem a termékek többsége túlárazott. Szívesebben kiadok többet egy high end kozmetikumért, mert ott legalább tapasztalok különbséget mondjuk a drogériás termékekhez képest, míg a TBS esetében ez a különbség olyan kicsi, hogy nem éri meg az árkülönbséget.
2015. nov. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az illatuk jó, de az ár-érték arány nem az igazi. Az alverde 1000 ft-os testvaja is tud annyit, mint a tbs.
2015. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Drága, tele van illatanyaggal, a testvajaik hihetetlenül tömény szagúak, majd' elájulok tőle. 1-2 termékük van, aminek a formulája rendben van, és amit biztonsággal az arcomra mernék kenni.
2015. nov. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon mű cuccok. Az a fajta, amit megvesznek a lányok, mert hűűű van 8 tök ugyanolyan termék, csak más az illata! :D

Ár/érték arányt nézve szerintem kész vicc. Sajnos a bőröm sem igen tolerálja a termékeiket, ennyi pénzért lehet találni ezerszer jobb, bár kevésbé csicsás kozmetikumokat. De az illatok közül tényleg van néhány jó, a kis "parfümökre" esetleg vevő vagyok. :D

A sminkeket nem próbáltam, de nem is tűntek bizalomgerjesztőnek, a körömlakkok fele mindig meg van buggyanva, akármikor nézem... onnan tovább meg nem érdekel így. Ennek ellenére lehet tök jó minden más.

Sznobizmusnak nem tartom, inkább csak divat. Egyébként meg nem szoktam nagyon azon elmélkedni más mit vásárol. Ha valakinek megéri és tetszik neki, ám legyen, mi közöm hozzá? :D

2015. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!