Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet a pattanásokat...

Hogyan lehet a pattanásokat és nyomait eltüntetni?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek. Rengeteg dolgot próbáltam már. Az önbizalmamat is szinte teljesen elveszítettem miatta. Egy kétségbeesett 18 éves lány
2015. okt. 22. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Rengetegszer feltették ezt a kérdést miért nem keresed vissza?(nem kötekedésből)

természetes:méz+citrom+ joghurt:gyulladáscsökkentő a méz,a citrom összehúzza a sebet és halványítja a foltokat,a joghurt nyugtatja és puhítja a bőrt

kamilla tea:Borogatásként gyulladáscsökkentő,és ha megiszod is hatékony

Paradicsom:Levágsz egy darabot ráteszed a pattanásra és a benne lévő cuccot kihozza és nem kell nyomkodnod.

Ragtapasz:Hihetetlen de ha leragasztod csak a ragacsos felével nem azzal ahol kis vattás felület van,Ez hasonlít a paradicsom hatásához.Sebes pattira szupi.

Betadine:Narancsos színű fertőtlenítőszer erősen szárít csak az érintett területre rakd.

Krumpli:Ez a gyógyulást is segíti és a pattanás méretét is csökkenti

Teafaolaj:Dm-ben vettem,csak vízzel hígítva ajánlott a hátoldalán van a keverési arány.Vegyél desztillált vizet csapvíz helyett és korlátlan ideig elég.Nekem ez kevésbé hatott de lehet hogy csak nem voltam türelmes.

Aloe vera:Ki lehet fogni olcsón pl a tescoba,ennek a leveléből kinyomod a zselét és ráteszed a pattanásra.Ez az egyik leghatékonyabb megoldás,lehet kapni bio boltban italként is az is jót tesz a szervezetednek(kb 400ft de bontás után muszáj meginni mert nem áll el,ja és fincsi olyan mint a szőlő)

A fokhagymát is mondják hogy jó pattanásra nekem kimarta a bőröm szerintem azt ne,ja és fogkrémet se és fahéjaz mézet se ha érzékeny a bőröd.(pedig állitólag ezek is jók)

ha csak seb van a patti helyén jöhet a neogranormon vagy a bepanthen.

Amit orvos írt fel nekem az a dalacin de az antibiotikumos nekem az is bevált.

Ezeket én mind kipróbáltam nekem mind hatott(de ugye visszatérő pattanás),arra figyelj hogy ne zavarjon meg a választék ne kenj mindent a fejedre,adj esélyt egy módszernek hogy kitudja fejteni a hatását és csak akkor térj át másra ha nem használt.

2015. okt. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A pattanasokra keresel recepteket nagyon sok van a nyomait pedig krumpli+ tej
2015. okt. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szódabikarbóna pici vizzel elkeverve,massza szerű legyen . 10 percig hagyd rajta, másnap már látni fogod a javulást. Ha mégsem segít ,kozmetikus!!!
2015. okt. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!