Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásokat (arc, kar, hát)...

Pattanásokat (arc, kar, hát) milyen módszerekkel lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
Van bármilyen boltban, gyógyszertárban kapható, vagy akár házi módszer is arra, hogy arcról, hátról és karról el lehessen tüntetni a pattanásokat? Várom a válaszokat, bármi jó ami nektek is bejött.

2015. aug. 22. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

én ezt használom

2015. aug. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez csak arcra?
2015. aug. 22. 20:05
 3/5 anonim válasza:
Szia! Nekem eddig az Akneroxid nevű gyógyszertári krém segített a legtöbbet. Vény nélkül kapható és gyors segítséget nyújt. Ha este bekenem vele a pattanást, akor másnapra szinte teljesen leszárad. Ezenkívül még ajánlom az élesztőt és a mézet. A sok házi csodaszer közül ezeket tartom a legjobbnak.
2015. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ!

Ez a krém amit ajánlottál, ez pattanásos bőrfelületre is jó? Úgy értem, ha több van?

Sajnos most vagyok ebben a serdülő korban, és megjelent egymás mellett több is.

Illetve milyen áron érhető el ez a krém és milyen sűrűn kell kenni?

2015. aug. 22. 22:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenféle pattanásra ugyanaz való, épp ezért menj el bőrgyógyászhoz vagy kozmetikushoz és majd megmondják mi jó neked.
2015. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!