Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ezzel a hajjal?...

Mit csináljak ezzel a hajjal? Hosszú hajú csajok SOS.

Figyelt kérdés

Vékony szállú természetes szőke hajam van. Soha nem volt festve. Megőrülök tőle, mert soha nem áll sehogy. Hiába szárítom be, ha lelakkozom, akkor a vékonysága miatt csúnyán összeáll. Most a tépettből elkezdtem egybenöveszteni hátul, elől marad az oldalfrufru, így talán kevesebb a baj vele. Mit tegyek, hogy jobb legyen, ne legyen olyan lapos. Mosáskor nem rossz, de úgy száll össze-vissza. Egy ideje nagyon megritkult, azóta mégrosszabb.


Hogyan formázzam, hogy jól nézzen ki, de ne legyen macerás? Most csütörtökön átmelíroztatom, talán így más állagú lesz, és rugalmasabb lesz, remélem. állítólag a festék segít ha túl lágy a haj.


21/L


2010. márc. 16. 22:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Én nem is így csináltam. Kipróbálom így. Én dilis a hajvasalón tekertem körbe a tincset. Áhhhhhhhhhhhh. :)


Ez remek ötlet.

2010. márc. 17. 20:44
 12/14 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam tegnap este így. Mondjuk úgy, hogy hasonlít, csak tökéletesítenem kell a taktikát.
2010. márc. 18. 08:23
 13/14 anonim ***** válasza:
örülök h tudtam segíteni :D:D
2010. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Bizony. Ha vannak még ilyen videók, amiket ismertek jöhet. Úgy értem ilyen frizura készítős. Én kerestem yotube-on, de nem ilyet találtam.


Szóval jöhet bármi.

2010. márc. 18. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!