Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van ilyen sok pattanás...

Miért van ilyen sok pattanás a hátamon?

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom problémás a bőröm és nem csak az arcomon, a hátamon is, de kb fél éve már csökkentek a számaik és csak 1-2 jelent meg olykor, nem zavaróan. Az utóbbi kb 2 hétben viszont rengeteg van a hátamon, karomon és folyamatosan vannak újak. Elhalványul 1-2 és máris észreveszek pár újat. Nem változtattam a tisztálkodási szokásaimon, nem változtattam az életmódomon, semmit nem tudok mondani ami másabb volna mint fél évvel ezelőtt amikor szép volt. Arra volnék kíváncsi szerintetek mi okozhatja és mit tehetnék ellene. Előre is köszönöm a segítséget.
2015. okt. 19. 14:44
 1/1 Sunshinedoll ***** válasza:
Ilyenkor nekem is több van, szerintem azért, mert pulóvert hordok, és nem szellőzik annyira, beizzad a pulcsi alá. Tisztítsd és kezeld ugyanúgy, mint egy pattanásos arcbőrt.
2015. okt. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!