Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti milyen gyakran gyantáztatjá...

Ti milyen gyakran gyantáztatjátok a honaljatokat?

Figyelt kérdés
És hogyan csináljátok h tovább szortelen maradjon?

2015. okt. 17. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy ideig használtam meleggyantát, 5 napig szőrtelen volt utána... hát nekem nem éri meg a szenvedést. 2 naponta borotválni egyszerűbb, gyorsabb.

Az hogy milyen hamar nő ki a szőr genetikán múlik...

2015. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem 3-4 napig marad szortelen utána elkezd nőni és az csúnya és nagyon idegesítő is ti mit csinaltok?
2015. okt. 17. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem gyantázok és nem is borotválok, én epilátort használok heti egy alkalommal. Nem szúr mikor nől vissza, és mivel én már megszoktam, ezért nekem már ez nem is fáj egyáltalán.


De, ha pl. nyár van, akkor gyakrabban használom az epilátort, pl. 3-4 naponta, de ez is attól függ, hogy megyek-e valahova, vagy sem.

2015. okt. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak borotválni szoktam. Gyantázni csak a lábaimat szoktam.
2015. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!