Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrős a segglyukam mit tegyek?

Szőrős a segglyukam mit tegyek?

Figyelt kérdés
15/f nagyon szoros a seggem es a combom hatso oldala is barna szor engem zavar nem erdekel mas velemenye h ez termeszetes meg ferfias nekem nem jo igy es tenni szeretnek ellene ebben kerem a segitsegeteket.az lenne jo ha nem szortelen lenne hanem pici szike szor mint masoknak. borotvalni biztos hogy nem fogom se epilalni a gyantara se hajlok es szortelenito mutetet sem akarok mert nem szeretnem nagydobra verni olyan megoldast szeretnek talalni ami hosszutavon megoldas szoval nekem azis megfelene ha csak mondjuk felevente kellene elvegeznem azt az eljarast ha van olyan vagy ilyesmi ertitek nem akarok orakat azzal tolteni h borotvalom a seggem es a combom meg ilyenek ha valakinek vannak tapasztalatai vagy otletei nagyon szivesen fogadom es elore is koszonom.
2015. okt. 16. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem kamionsofőr a férjem, és ugyanez a problémája. Főleg, hogy a kamionos parkolókban nics lehetőség megmosni. Ha szépen megkér, segítek neki leborotválni, úgy kéthetente kell.
2015. okt. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
fúj b@$zod ilyet mért kell feltenni? égesd le vagy tépked ki tudom is én
2015. okt. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá. Ha meg leborotválod idiótán fog kinézni.
2015. okt. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hajnyíróval, vagy szakállnyíróval vágd 3 vagy 6 mmesre, akkor kevesebbnek fog tűnni, nem göndörödik, de mégis lesz szőröd, a lyuknál viszont ez a hossz lehet, hogy szúrni fog.

A két part közt lehet érdemesebb lenne borotválni kb 4 naponta.

2015. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem akaszd föl magad és probléma megoldva
2016. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!