Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért baj az, ha egy fiú/férfi...

Miért baj az, ha egy fiú/férfi szőrös?

Figyelt kérdés

Barátomról van szó, 22 éves. Igazából nem is durván szőrös. Szerintem normális a szőrzete(szakáll, kar, láb, hónalj, picit a mellkasa meg a köldöke környéke). Középbarna a haja ettől picit sötétebb a szőrzete.


Ami miatt meg érdekel a ti nézőpontotok, hogy exemnek mutogattam videókat és az egyiken épp a tenyerét gyújtogatta és beszólt, hogy a karján is lepörzsölhette volna a szőrt. Tény, hogy a karján picit hosszabb meg erősebb a szőr, de egyáltalán nem vészes. Az exem meg olyan típus, hogy igazából csak a lába szőrös, meg a hónalja. Szakálla meg szinte nincs is(ő 26 éves).


2015. szept. 13. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az a baj, hogy a barátod szőrős. Egy férfi legyen szőrős (de ne gorilla szőrzete legyen) Azt viszont nem értem, hogy az exednek miért mutogatod a mostani barátod képét? te direkt szívatod vagy egyszerűen el sem jut az agyadig, hogy egy olyan embernek mutogatod aki valamikor érzelmileg kötődött irántad. Gondolom az exnek nem lehet ez valami felemelő, így persze, hogy beszólogat,
2015. szept. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

neki is van barátnője és semmi érzelmi kapocs nincs már köztünk. már vagy 2 éve szakítottunk. csak az a videó vicces lett és gondoltam megmutatom neki.


csak azért kerültünk újra "össze", mert egy iskolába járunk. ráadásul a gólyabálba majd lehet elvileg külsőst is hozni és akkor gondolom ő is hozza a barátnőjét én is viszem a barátom, ha tud jönni, akkor meg mindenképp találkoznának.

2015. szept. 13. 20:29
 3/5 anonim válasza:

Nyilván az exed féltékeny. Én sem értem, minek mutogatod a mostani pasid neki. Talán meg akarod ezzel bántani? Akkor természetesen ő is vissza fog vágni, bármivel, hogy szőrös a karja, vagy lófeje van. Bármit kitalálhat.

Nekem egyébként nem nagyon jönnek be a szőrös pasik, ha a háta is szőrös, az már nekem elég gáz. Ettől függetlenül volt ilyen barátom, nem ez alapján választok partnert. Azért ha strandon szólított volna le első alkalommal, valószínűleg elküldtem volna. De ruhában ismerkedtünk, és mire eljutottunk az ágyig, már mindegy volt.

2015. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért baj az, ha egy nő szőrös?


Szerintem nincs olyan, hogy egy emberen elfogadom, egy másikon nem. Nekem pl. egyik nemen sem tetszik a szőr. De képmutatás lenne azt mondani, hogy az a természetes, hogy egy férfi szőrös, miközben a nőknél is az a természetes.

2015. szept. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez csak attól függ, hogy kit zavar vagy kit nem. Engem zavarna magamon, a lányon nem zavar a szőr, de én ha nagyon olyan lennék valahol ott leszedném. Pubertáskoromban volt egy olyan 2 év, hogy a lábamon nagyon beindult a szőrösödés, hosszú, vékony és sűrű szőr lett a vádlimon és nagyon zavart. Mivel borotvám még nem volt, pont azt csináltam egyszer amit írsz. Mikor nem volt senki otthon, anyámnak elcsórtam az öngyújtóját, és lepörköltem vele a szőrt. Akkor nem jutott más eszembe hirtelen, de utána már nem nőtt olyan durván meg, meg ki is jöttem abból a korból.
2015. okt. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!