Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől piros folyton az arcom?

Mitől piros folyton az arcom?

Figyelt kérdés

Az utóbbi kb fél évben elég könnyen elpirultam kínosabb helyzetekben.Ez nagyon zavart, de nemrég észrevettem, hogy minden ok nélkül kipirosodik az arcom, és nagyon ég. Szinte csak az orcáimon, és inkább a balon. Ilyenkor egy picit a szememet is száraznak érzem. Reggel amikor felkelek még nem ég, csak később jön elő.

(Megfigyeltem, hogy ha egy nap többet iszom kevésbé vagy egyáltalán nem jön elő).

Szóval bem tudjátpk mitől lehet ez? Esetleg ital valamilyen komolyabb betegségre? Vagy egyszerűen emúlik majd? Netán a kamaszkor ritka velejárója...? Ötletem sincs. Légyszi értelmesen válaszoljatok. Egyébként (majdnem) 15/l vagyok.



2015. okt. 14. 19:46
 1/2 A kérdező kommentje:

*nem

*tudjátok

*utal

2015. okt. 14. 19:49
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ég és száraz akkor nem normális, menj el egy orvoshoz vele.
2015. okt. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!