Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha folyton...

Mit csináljak ha folyton piros az arcom?

Figyelt kérdés

Általában nagyon halvány rózsaszín.

De amikor kicsit is melegebb van a szabadban, vagy a szobában akkor egyre vörösebb az arcom. Amikor nagyon melegem van akkor akkor szinte lilás az arcom. Ha zavarba jovok vagy ki kell allni felelni akkor is piros az arcom de.nem annyira.

Mit tudnek csinalni?? Vagy mennyek el börgyogyaszhoz??

14/L


2014. okt. 29. 00:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám volt tavaly, kicsit nőtt az önbizalmam, azóta nem olyan vészes, alapozóval egyébként könnyen el lehet takarni, csak vigyázz, hogy az pont a te bőrszíned legyen, lehetőleg bőrhidratáló és ne kend agyba-főbe, mert az csak rosszat tesz! Én csak éppen az arcomra szoktam tenni, ahol tudom, hogy piros és szépen elfedi. Ha pattanásos a bőröd, érdemes beszélni kozmetikussal. Nekem szerencsére nincsenek pattanásaim, de szerintem egy pattanásos bőr kicsit érzékenyebb, arra nem jó a sok alapozó, mert eltömíti a pólusokat, nem szellőzik kellően a bőr és csak rondább lesz.
2014. okt. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez bőrtípus+vékony hajszálerek eredménye.BB krém.Nyugtató kozmetikumokat használj.
2014. okt. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!