Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hogyan választotok parfümöt?

Ti hogyan választotok parfümöt?

Figyelt kérdés
Az üzletben hiába szaglászok végig 10-20 félét, kipróbálni egyszerre csak egyet tudok. És 10-ből 9-szer fél óra után kiderül hogy mégsem tetszik. A parfüméria sajnos messze van, egy héten jó ha kétszer el tudok menni, de akkor sokat mondtam. Rendeltem is már mintákat, de egy vagyont nem akarnék olyan mintákra költeni amik nem is tetszenek. Ti hogy szoktátok csinálni?

2015. okt. 7. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem vagy egy-két kedvencem, amiket már gyerekkoromban is szerettem. Anyukámon, anyukám barátnőin éreztem.

Van, amit ajándékba kaptam a páromtól, mert az ő kedvence és nekem is nagyon tetszik.

Szóval általában vagy másokon éreztem, vagy ajándékba kaptam olyat, amit megtetszett.

Úgy még én se nagyon találtam, hogy végigszaglásztam őket, mert egy idő után már nem igazán lehet érezni. Meg sok kifejezetten büdös van, a 15-25 ezer forintos kategóriában is és akkor elmegy a kedvem már tőle :)

Egyébként annyira nem szoktam váltogatni a parfümöm, van 2-3, amit nagyon szeretem, azokat használom szinte mindig.

2015. okt. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megszaglászom a drogériában, ha megtetszik valami, magamra is fújok, hogy az összes illatot érezzem és tudjam, hogy hogy működik a bőrömön. Hátránya, hogy csak egy parfümmel tudom eljátszani egy látogatás alkalmával.
2015. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 opened paradise ***** válasza:
100%
Vannak ilyen kis papír csíkok. Válassz ki párat,írd rájuk,vidd el és akkor tudni fogod,hogy később is tetszik-e.
2015. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Olvasgatok a neten, aztán amiben van citrusos, vizes, friss összetevő, azt felírom, elmegyek, fújok a tesztcsíkra és ami tetszik, abból magamra is. Hosszú folyamat, de így találtam meg azt a 2-3 alapdarabot, ami mindig van, mert imádom őket.
2015. okt. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szétnézek neten összetevők és kategóriák alapján, majd megyek a boltba, és tesztelek. Általában siker.
2015. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is próbálok előre tájékozódni, de nekem nem nagyon sikerül. A citrusos illatokkal nekem sincs gondom, de azokat már nagyon unom, ezért is keresek valamit ami kicsit különlegesebb.
2015. okt. 7. 21:55
 7/8 anonim ***** válasza:

hát először is tudom hogy nem akarok semmilyen virágos illatot, vattacukor illatot, vagy a hasonló szokásosakat. szóval drogériákban ezeket kerülöm, és a többit szagolgatom végig.

fragrantica-n kerestem már összetevők alapján, hogy mi az amit érezni akarok magamon, és akkor olyat, vagy ahhoz hasonlót választottam.

de tényleg nem kell egyből meg is venned. akár magadra is fújhatsz drogériában pl, akkor érezni fogod sokáig, hogy milyen illata lesz rajtad, hogyan változik.

2015. okt. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Végigszagolom őket, és ha van több, ami tetszik, magamra fújom őket. Egyiket ide, másikat amoda. Aztán megyek tovább utamra. Amelyiket később is érzem, amelyik később is körülöttem kering, és tetszik, azt megveszem.
2015. okt. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!