Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon tartós, friss-virágos...

Nagyon tartós, friss-virágos parfümöt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2015. aug. 31. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam a Flora by gucci - glamorous magnolia illat eléggé tartós, annak ellenére is, hogy EDT. Elvileg tavaszi illat, szóval friss és virágos, bár őszintén szólva nekem azért ilyen melegben túl édes, inkább hűvösebb időben szeretem használni.

De egy illatolást megér szerintem.

2015. szept. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod!
2015. szept. 1. 10:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha esetleg megtetszik a parfüm, nekem még igen csak sok van a 100 ml-esemből, de már nem hiszem, hogy el fogom használni:)
2015. szept. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Flora by Gucci tényleg fincsi. :) Nekem a friss, bár inkább vizes kategóriában az Armani Acqua di gioia, illetve az Acqua di gioia eu de fraiche tetszik nagyon. Illetve a Dolce&Gabbana Blue light is egy könnyedebb illat, Marc Jacobsnak viszont vannak nagyon jó virágos csodái is. :)
2015. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!